Politologas įvertino ministrų kabinetą: yra teigiamų dalykų

Seimas patvirtino Ingridos Šimonytės Vyriausybės programą – už ją balsavo 78 Seimo nariai, prieš buvo 30, susilaikė 20.

Patvirtinus programą ir prisiekus ministrams, naujoji Vyriausybė įgyja įgaliojimus veikti. Aštuonioliktą Vyriausybę suformavo centro dešinės politinės jėgos: Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija.

Ar pagaliau sulaukėme svajonių Vyriausybės ir ministrų kompetencijos proveržio, palyginus su prieš tai buvusiu kabinetu, klausėmė politologo Kęstučio Girniaus.

Sveiki, 8 metus ant atsarginių suolelio sėdėję konservatoriai ir liberalai pagaliau turi savo ministrų kabinetą. Pone Girniau, kaip jūs vertinate, ar jis yra daug geresnis už prieš tai buvusios Vyriausybės? 

Galėsiu į tą klausimą atsakyti po 4 metų, dabar būtų labai sunku prognozuoti. Yra teigiamų dalykų, yra jaunimo, kitaip sakant, tai bus privalumas, žmonės turės mažiau nuoskaudų, gal bus pasiryžę imtis naujesnių sprendimų, nebūtinai darys, kaip buvo daroma anksčiau.

Bet aiškiai kyla klausimas dėl patirties ir kompetencijos – ar yra pakankamai, ar yra kai kurie trūkumai.

Aš manau, kad prezidentas labai padėjau Vyriausybei, prašydamas, kad iškeistų du galimus kandidatus, nes Stonio ir Navicko atėjimas reiškia, kad dabar Vyriausybėje yra keturi žmonės, kurie yra vadovavę valdžiai tokiame aukščiausiame lygyje.

Visą pokalbį su politologu K. Girniumi kviečiame žiūrėti vaizdo siužete, esančiame viršuje.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-12-12 22:02:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems ministrams užteks žinių ir gebėjimų, jei jie elgsis pagal duotą priesaiką. Taigi, dėl būsimo gero darbo yra tik spėlionės ir politologų ,ir valstybės vadovo.
Atsakyti
-1

D
Darius
2020-12-13 11:12:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie tie teigiami dalykai? Anksčiau apsidirbęs kreivys? Girta už vairo pagauta skaistė.? Korumpuotas korumpuoto ženios sūnelis? Nevykėliai broileris su bilotaite? Perbėgelis neaiškus tipelis miškų skerdikas Navickas? Baisūs kaip velniai tie naujieji ministrai. Jei valstiečiai tokius būtų bandę skirti jau mėšlasklaidos būtų buvę su purvais sumaišyti, o čia nieko tokio, tarsi būtų norma. Niekam niekas nekliūva, visi balti ir pūkuoti.
Atsakyti
-9

čeburaškai
2020-12-13 14:35:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dar teisingiau - čiuožk namo iš AMEN LIETUVĖLĖS, moskoli!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų