Politologai prognozuoja, kad Seimas nesiryš įteisinti homoseksualų partnerystės

Politologai prognozuoja, kad Seimas nepritars devynių parlamentarų siūlymui įteisinti vienos lyties asmenų partnerystę, nes visuomenės nuomonė tam kol kas yra nepalanki.

„Atsižvelgiant į tai, kokios yra visuomenės nuomonės, didžioji dalis Seimo narių, manau, kad nesutiks su tomis pataisomis“, – BNS sakė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas Tomas Janeliūnas.

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos ir diplomatijos fakulteto politologas Rytis Bulota pritaria, kad balsavimas turbūt bus neigiamas, tačiau jis pabrėžė, kad paramą galėtų padidinti šio klausimo vertinimas geopolitine prasme, demonstruojant Lietuvos paramą Vakarų vertybėms.

„Jeigu mes siekiame parodyti, kad kardinaliai skiriamės nuo Rusijos, neturime nieko bendro, tai tokio įstatymo priėmimas akivaizdžiai parodytų, kur Lietuva yra, kokioje vertybinėje erdvėje ji save mato“, - BNS sakė R.Bulota.

Įstatymo projektą, kuris leistų vienos lyties asmenų partnerystę, įregistravę politikai priklauso Socialdemokratų ir Liberalų sąjūdžio frakcijoms.

Pernai lapkritį atlikta apklausa parodė, kad vienos lyties asmenų partnerystės įteisinimui pritaria 15 proc. Lietuvos gyventojų, 79 proc. yra nusistatę prieš.

 

 


Rašyti komentarą...
A
Ar
2015-03-25 16:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar Seimas neturi svarbesnių dalykų ne Europos iškrypėlių geidulių tenkinimas...?
Atsakyti
0

t
taip
2015-03-25 18:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuva tebera debiliska homofobiska valstybe.
Atsakyti
0

Z
Zigmas
2015-03-25 18:41:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuva tebera debiliska homofobiska valstybe.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų