Politinę padangę sukrėtusių skandalų fone – išskirtinė liberalų konferencija

Antradienį 14.00 val. Liberalų sąjūdžio vicepirmininkai Eugenijus Gentvilas ir Remigijus Šimašius sukvietė į spaudos konferenciją, kurioje pranešė apie planus dalyvauti Liberalų sąjūdžio pirmininko rinkimuose. 

6

Liberalų sąjūdžio lyderiai sutarė, kad partijos vicepirmininkas Vilniaus meras birželį dalyvaus partijos pirmininko rinkimuose, o vicepirmininkas Eugenijus Gentvilas sieks tapti Liberalų sąjūdžio Seimo rinkimų sąrašo lyderiu.

Europarlamentaras Antanas Guoga neįtiko liberalams po savo vakarykščių pasisakymų.

G. Steponavičius kalbas pavadino adekvačiomis

Siūlymą šalinti A.Guogą iš partijos pateikė Liberalų sąjūdžio valdybos narė Julija Mackevič.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. R. Šimašiaus konferencija

A.Guoga pirmadienį pareiškė, kad teisėsaugos duomenys rodo, esą be buvusio liberalų lyderio Eligijaus Masiulio partijoje gali būti ir daugiau žmonių, susijusių su galima korupcine veikla. Jis teigė, kad partijos narius galėjo veikti „mafijos struktūra“.

„Tai yra reakcija į pastarųjų dienų mūsų laikinojo pirmininko pasisakymus. Taip, suvaldant krizinę Liberalų sąjūdžio situaciją šį klausimą taip pat, pagal mūsų įstatus, svarstysime rytoj valdybos posėdyje“, – antradienį žurnalistams Seime sakė G.Steponavičius.

REKLAMA

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liberalų sąjūdžio būstinė užrakinta

„Aš galėčiau pasakyti taip, (kai yra) kalbėjimas su tokiu politinio avantiūrizmo laipsniu... manęs nenustebino, kad atsirado tokia reakcija (siūlymas šalinti). Manau, kad politinis avantiūrizmas ir Liberalų sąjūdis menkai turi ką bendro“, – paklaustas, kaip vertina A.Guogos pasisakymus partijos atžvilgiu, sakė G.Steponavičius ir pavadino juos neadekvačiais.

„Manau, kad partijos nariai, dauguma yra žmonės iš idėjos, o yra dalis, kurie priklauso nuo magnatų, deja, kurie yra padarę tam tikrų klaidų per ilgą laiką ir negalėjo atsiriboti nuo tų klaidų ir jie buvo spaudžiami būtent to Kurlianskio („MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio – BNS) vykdyti tą veiklą, kuri veiktų tų magnatų labui. Mes norime viską pasakyti, atskleisti, išsivalyti nuo šito vėžio ir judėti į priekį. Čia yra mafijos struktūra, ir ji yra didžiulė“, – Lietuvos radijui pareiškė A.Guoga.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Raimondas Kurlianskis

Galimai ėmė kyšį

Specialiųjų tyrimų tarnyba tiria įtarimus, kad verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis E.Masiuliui perdavė apie 100 tūkst. eurų kyšį. Prokuroro J.Lauciaus teigimu, kalbama apie 106 tūkst. eurų vertės sumą. R.Kurlianskis yra suimtas, E.Masiuliui šiame tyrime suteiktas specialaus liudytojo statusas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų