Etikos sargų akiratyje gali atsidurti ne vienas ministras, sukėlęs abejonių, ar pagrįstai leido parlamentinei veiklai skirtus pinigus. Pernai rudenį į Seimo etikos sargų tinklus pakliuvęs liberalcentristas Arminas Lydeka gali būti ne vienintelis parlamentaras, sumanęs pasireklamuoti už mokesčių mokėtojų pinigus, rašo "Lietuvos rytas".

Į etikos sargų nemalonę patekusio kolegos pėdomis, atrodo, seka ir krašto apsaugos ministrė konservatorė Rasa Juknevičienė, ir iki šiol parlamentinei veiklai skirtų lėšų beveik nenaudojęs Susisiekimo ministerijos vadovas liberalas Eligijus Masiulis.

Paskutinį praėjusių metų ketvirtį R. Juknevičienė parlamentinei veiklai išleido bemaž 8,2 tūkst. litų. Iš jų 3,4 tūkst. litų - Seimo nario vizitinių kortelių ir kitos informacijos gamybai. Valdiškais pinigais parėmusi leidinį - Kristaus Prisikėlimo bažnyčios Kaune 2009-2010 metų renginių programą - "Žodis ir spalva", R. Juknevičienė nepamiršo ir savęs - tituliniame prašmatniai išleisto leidinio puslapyje - krašto apsaugos ministrės nuotrauka ir sveikinimas.

Geriau nei pirkti servizus

Etikos sargams užkliuvo ir susisiekimo ministras E.Masiulis. Liberalų sąjūdžio lyderis praėjusių metų pabaigoje už 5 tūkst. litų išleido ataskaitą rinkėjams.

Nors iki kitų Seimo rinkimų dar toli, klaipėdiečiams pradėtas dalyti leidinys labiau panašus į rinkimų kampanijos įkarštyje mėtomus partijos reklaminius bukletus nei į parlamentaro veiklos ataskaitą.

REKLAMA

Pats E.Masiulis tvirtino, kad kol nėra aiškiai nustatytų kriterijų, kaip turėtų atrodyti Seimo nario veiklos ataskaita, jis nieko nepažeidė. Tiesa, ministras pripažino, jog nemažai vietos šiame leidinyje skirta Liberalų sąjūdžio veiklai, nestinga ir pagyrūniškumo: „Bet nesakyčiau, kad ten visiškai nėra nieko apie mano, kaip Seimo nario ar ministro, veiklą“.


Rašyti komentarą...
2010-02-23 08:23:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas jiem belieka ?
Atsakyti
0

S
Staska
2010-02-23 09:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau jau paremti bažnyčią, negu kaip Baukutė išleisti automobilio nuomai, kuriuo niekas iš jos šeimos negali važinėti arba kaip Ačas nuomotis biurą iš savo giminaičio už dešimt kartų didesnę kainą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų