tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį sulaikomi įtariamieji pasipriešino policininkams ir juos sužalojo, be to, Radviliškyje vyro šuo įkando policininkei.

Trečiadienį sulaikomi įtariamieji pasipriešino policininkams ir juos sužalojo, be to, Radviliškyje vyro šuo įkando policininkei.

REKLAMA

Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 9 val. 29 min. Radviliškio rajone, Aukštelkų kaime, policijos pareigūnams atvyko atlikti papildomą patikrinimą dėl smurto artimoje aplinkoje.

28 metų vyro šuo puolė ir įkando Radviliškio rajono policijos komisariato 24 metų pareigūnei į ranką.

Nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai, aplinkybės tikslinamos.

Apie 16 val. 12 min. Vilniaus rajone, Geibulių kaime, policijos pareigūnams sulaikius dėl smurto artimoje aplinkoje vyrą, moteris įžeidinėjo policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais ir į jų reikalavimą nutraukti neteisėtus savo veiksmus nereagavo.

Sulaikant moterį, pastaroji aktyviais veiksmais priešinosi ir spyrė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui.

REKLAMA

25 metų neblaivi (2,56 prom.) įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijai. 

Apie 17 val. 25 min. Lazdijų rajone, Būdviečio kaime, policijos pareigūnams sulaikant vyrą, įtariamą dėl grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo, pastarasis aktyviais veiksmais priešinosi ir sužalojo Lazdijų rajono policijos komisariato 27 metų pareigūnę.

Nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai.

23 metų neblaivus (2,19 prom.) įtariamasis uždarytas į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų