Parlamentaras skundžiasi širdies sutrikimais, todėl su pareigūnais atsisakė kalbėtis.

Antradienį po pietų, tiriant eismo įvykį, kurį, kaip įtariama sukėlė Seimo narys Vincas Babilius, pareigūnai nuvyko į Santariškių ligoninę.

„Gydymo įstaigoje radome širdies negalavimą besigydantį V. Babilių. Jis teigė blogai besijaučiantis, todėl nepanoro būti apklausiamas. Įteikėme jam šaukimą atvykti į Kelių policijos valdybą", - portalui Balsas.lt sakė Vilniaus kelių policijos valdybos viršininkas Vytautas Černevičius.

Pasak jo, avarijoje niekas nebuvo sužalotas, todėl , avarijos kaltininkas, turės atsakyti adminsitracine tvarka.

Komisaro teigimu, kadangi įvykio vietoje nebuvo galimybės paimti eismo įvykį sukėlusio asmens kraujo, tai daryti dabar netikslinga: „Tiriame įyvkio eigą, laukiame vaizdo kamerų įrašų“.

Dėl neva tai nukentėjusiam siūlytų 30 tūkstančių litų komisaras teigė nežinantis to fakto: „To nežinau, kol kas medžiagoje neužfiksuotas papirkimo atvejis. Tyrimas parodys“.

Kaip jau rašėme, avarija Seimo nariui priklausantis automobilis „VW Touareg“, patyrė pirmadienį apie 22 val sostinės Laisvės prospekte. Nuomojamas visureigis rėžėsi į “Mazdą 6", o paskui taranavo šviesoforą.

"VW Touareg“ vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Už pasišalinimą iš įvykio vietos gresia bauda nuo 3 iki 4 tūkst. litų bei vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trijų  iki penkių mėnesių.

VW Touareg“, kuriuo naudojasi Seimo narys Vincas Babilius, kovo 19 d. 22.20 val. Vilniuje, Laisvės pr. 125 esančioje sankryžoje atsitrenkė į „Mazda 6“, o paskui nuvertė šviesoforą. „Mazda“ vairuotojo ir jo keleivės teigimu, visureigį vairavo V. Babilius, kuris, palikęs mašiną automobilių stovėjimo aikštelėje, iš įvykio vietos pasišalino.


Rašyti komentarą...
j
jo
2012-03-20 16:00:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai aisku ,kad viska nusleps...juk tai Lietuva...
Atsakyti
0

Šiaulietis
2012-03-20 16:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau laikas eiti į gatves gintis nuo girtuoklių ir policijos ko pirštu antspaudų neima juk galima ir kardiologiniam tai atlikti deja čia prokomunistinė Lietuva o toliau bus da blogiau kol tylėsim
Atsakyti
0

h
hohoho
2012-03-20 16:22:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
pederastas jobanas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų