Policija tiria galimą vyro pagrobimą Šalčininkuose: apie dingusį asmenį dar nepranešta

Penktadienio vakarą ant kojų sukelta policija – pranešta, kad Šalčininkuose galimai pagrobtas vyras. Šiuo metu, kaip praneša policija, nėra gauta jokių pranešimų apie dingusį asmenį.

Penktadienį vakare Šalčininkų policija savo Facebook paskyroje pasidalino pranešimo, kad mieste, Vytauto gatvėje, galimai buvo pagrobtas vyras.

„POLICIJA PRAŠO PAGALBOS: PAGROBTAS ŽMOGUS

Šiandien Šalčininkuose, Vytauto g., laikotarpiu nuo 15:00 iki 16:00 valandos, nežinomi asmenys stvėrė vyriškį viešoje vietoje, uždėjo jam ant galvos maišą, jėga įsodino į tamsios spalvos automobilį ir nuvežė nežinoma kryptimi.

Prašome gyventojų, kurie turi bet kokios su įvykiu galimai susijusios informacijos, kreiptis į Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK Veiklos skyriaus viršininkę Aksaną Mucharskienę, mob. tel.+37067460134 arba skubiosios pagalbos tel. 112.

Svarbi bet kokia informacija“, – rašoma policijos pranešime.

Pareigūnai su prašymu kreipėsi ir į gyventojus. Ragina visus, kurie turi bet kokios naudingos informacijos kreiptis į Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK Veiklos skyriaus viršininkę Aksaną Mucharskienę, mob. tel. +37067460134 arba skubiosios pagalbos tel. 112. Pareigūnai pažymi, kad svarbi bet kokia informacija.

Apie dingusį asmenį nepranešta

Šeštadienio rytą Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorakovskaja portalui tv3.lt sako, kad iki šiol nebuvo gautas joks pranešimas apie dingusį asmenį.

J. Samorakovskaja sako, kad apie galimai pagrobtą asmenį penktadienį pranešė 2011 m. gimęs berniukas. Parbėgęs namo vaikas apie tai papasakojo tėvams.

Į pagalbą Šalčininkų paraigūnams dar penktadienį išvyko Vilniaus pareigūnai.

Šiuo metu dėl įvykio yra pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų