Policija pradėjo tyrimą, Kėdainių parduotuvėje – pareigūnų desantas

Lietuvos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl „Sienos“ ir Švedijos televizijos SVT tyrimo „Kėdainių robinhudai“. Kėdainiečiai jau trečiadienį „Facebooke“ dalijosi vaizdais iš Tilto gatvėje esančios dėvėtų rūbų parduotuvės, kurią užgulė mažiausiai keturi policijos ekipažai. Turbūt ne apsipirkti.

Tyrimas pradėtas po „Sienos“ ir SVT laidos „Uppdrag granskning“ jungtinio tyrimo, kuriame nustatėme lietuvių grupuotę, vagiančią drabužius iš labdaros organizacijos „Human Bridge“ konteinerių ir pavogtą krovinį siunčiančią į Lietuvą.

„Pasirodžius informacijai viešojoje erdvėje, pareigūnai pradėjo aplinkybių patikslinimą, ūkio subjekto patikrinimą. Nustačius pažeidimų, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 223 str.“, – „Sienai“ teigė Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vadovas Ramūnas Matonis.

R.Matonio nurodytas Baudžiamojo kodekso straipsnis nustato atsakomybę už apgaulingą buhalterijos tvarkymą. Maksimali bausmė pagal šį Baudžiamojo kodekso straipsnį – iki dvejų metų laisvės atėmimo. 

„Facebook“ grupėje „Viskas Kėdainiuose“ nuo trečiadienio ryto cirkuliuoja vaizdai iš pareigūnų apsilankymo dėvėtų drabužių parduotuvėje, kurios savininkas Aivaras yra viena pagrindinių figūrų tyrime „Kėdainių robinhudai“. Anot grupėje komentarus skelbusių kėdainiškių, pareigūnai parduotuvėje užtruko iki vėlaus vakaro.

Policijos departamento atstovas R.Matonis teigė negalintis detalizuoti, kokius veiksmus atliko Kėdainių parduotuvėje apsilankę pareigūnai.

Savo ruožtu, „Siena“ taip pat tęsia darbą prie šios istorijos. Tyrimo „Kėdainių robinhudai“ tęsinys jau yra rengiamas. O kol kas – kviečiame prisiminti pirmą tyrimo dalį.

 


Rašyti komentarą...
O
O
2021-04-22 14:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tos masinos ikeltos,jei desantas,,,,turi but sesi malunsparniai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų