Neapskaityti verslininko vaisiai tapo kartūs: kratų metu rado ir ginklus, ir beveik 100 tūkst. grynųjų

Lenkiškais vaisiais ir daržovėmis prekiaujančios įmonės vadovas įtariamas apgaulingu apskaitos tvarkymu, kratų metu rasta 87 tūkst. eurų grynųjų ir neteisėtai laikomi ginklai. 

Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, ikiteisminis tyrimas dėl neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo bei apgaulingo apskaitos tvarkymo ilgą laiką buvo vykdytas neviešai, bendradarbiaujant su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba. 

Tyrimas pradėtas gavus duomenų apie tai, kad iš Lenkijos atvežtais vaisiais ir daržovėmis sostinėje prekiaujančios įmonės akcininkas ir direktorius galimai neįtraukia į įmonės buhalterinę apskaitą didžiosios dalies bendrovės gaunamų pajamų.

Teisėsaugos pareigūnai nustatė, kad įmonės vadovas ir dar vienas darbuotojas veiklą organizavo taip, kad iš Lenkijos atvežtos prekės Lietuvoje būtų perduodamos be apskaitos ir dokumentų, tikrieji pirktų ir parduotų prekių kiekiai ir gautos pajamos būtų nuslėpti, o mokesčiai – nesumokami. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neapskaityti verslininko vaisiai tapo kartūs: kratų metu rado ir ginklą, ir beveik 100 tūkst. grynųjų

Praėjusią savaitę įmonės patalpose, transporto priemonėse ir įtariamojo gyvenamojoje vietoje atliktų kratų metu policijos pareigūnai paėmė tyrimui reikšmingus dokumentus, daiktus bei 87 tūkst. eurų grynųjų pinigų įvaria valiuta. 

Anot policijos, rastų pinigų teisėtumas ir valstybei galbūt padaryta žala bus nustatyta ikiteisminio tyrimo metu. 

Kratos metu taip pat rasti ir neteisėtai laikomi šaunamieji ginklai. 

„Prokuroro nutarimais įtariamajam apribotos nuosavybės teisės į visas rastas pinigines lėšas bei kitą jam asmeniškai bei įmonei priklausantį turtą. Taip pat paskirtos kardomosios priemonės – draudimas išvykti bei asmens dokumentų paėmimas“, – rašoma pranešime. 

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų