Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išaiškinta grupė asmenų, apgaule organizavusių sportinių drabužių ir avalynės su falsifikuotais garsių šių prekių gamintojų ženklais įvežimą iš Kinijos į Europos Sąjungos (ES) šalis išvengiant muitinės kontrolės bei privalomų sumokėti mokesčių.

REKLAMA

Taip Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų tyrimo padalinių pareigūnai užbaigė kelis mėnesius trukusią operaciją.

Sulaikyti Lietuvos piliečiai A. D. ir R.Š., organizavę įvežimus, bei krovinį gabenęs R. M. Jo vairuojamame vilkike su priekaba aptikta beveik 8,5 tonos Kinijoje pagamintų prekių su falsifikuotais pasaulyje garsių sportinės aprangos ir avalynės gamintojų ženklais, skirtų pardavimui Lietuvoje bei kitose ES šalyse.

REKLAMA
REKLAMA

Preliminariais skaičiavimais, sulaikyto krovinio vertė - per milijonas litų.

Policijos pareigūnams atliekant kratas sandėlyje, esančiame Lentvaryje, aptiktas didelis kiekis - daugiau kaip 25 tonos - neteisėtai iš Kinijos įvežtų sportinių drabužių ir sportinės avalynės, taip pat pažymėtų suklastotais "Nike", "Adidas" ir "Puma" prekių ženklais, kurių vertė viršija 2 mln. litų.

Suklastoti sportiniai drabužiai ir avalynė iš Kinijos į Lietuvą išvengiant muitinės kontrolės atkeliaudavo per Rygos jūrų uostą. Asmenys, organizavę suklastotos produkcijos įvežimą iš Kinijos, falsifikuotomis prekėmis aprūpindavo ne tik didžiųjų Lietuvos miestų prekyvietes, bet ir kaimyninės Latvijos prekeivius.

Tyrimo metu surinktais duomenimis, galima įtarti, kad minėta grupė apgaule išvengė daugiau kaip 1 mln. litų privalomų sumokėti pridėtinės vertės ir muito mokesčių.

Apie tai – LNK žinių videoreportaže 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų