Po valstiečius sudrebinusio skandalo – griežtas prezidentės pareiškimas

Automobilio nuomos istorija pradeda kompromituoti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Pirmiausiai, visa ši istorija yra pirmiausia vienos iš pagrindinių valdančiųjų partijų atsakomybė ir ši istorija jau pradeda kompromituoti pačią partiją, todėl skaidrūs atsakymai turi būti kuo greičiau pateikti visuomenei. Tuo labiau, kad viešajam asmeniui (...) viešumo ir skaidrumo reikalavimai yra daug aukštesni“, - žurnalistams Zarasuose ketvirtadienį sakė šalies vadovė

Jos pasisakymo įrašą išplatino prezidentės spaudos tarnyba.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoja Greta Kildišienė vairuoja partijos vadovo Ramūno Karbauskio valdomam „Agrokoncernui“ priklausantį „Range Rover“ visureigį. Jis išperkamosios nuomos būdu šiuo metu yra parduodamas G.Kildišienės motinai.

Žiniasklaidoje paskelbtos sutarties detalės rodo, kad galutinė automobilio kaina su mokesčiais siekė apie 47 tūkst. eurų. Vladislava Mikalauskienė už automobilį buvo sumokėjusi 16 tūkst. eurų. Ji pernai vasarį pervedė 5 tūkst. eurų avansą, o nuo kovo iki šių metų sausio kas mėnesį darė tūkstančio eurų įmokas.

Anot „Agrokoncernui“ atstovaujančio advokato Evaldo Valčiuko, išperkamosios nuomos sutartis jau yra nutraukta.

 


Rašyti komentarą...
d
dr. Jonas Ramanauskas joramlt at yahoo.c
2017-01-19 16:56:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skandalas skandalu. O skandalai reikalingi tam, kad nukreipti dėmesį nuo pagrindinių dalykų. O pagrindinis dalykas yra Valstybės teisiniai pagrindai yra sąmoningai ir piktybiškai sugriauti ir čia krinta tiesioginė kaltė piniai prezidentei D.Grybauskaitei ir buvusiems Seimo nariams - konstituciniams nusikaltėliams. Apie tai detaliai skaitykite 2016-9-11 straipsnyje "Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo". Ponia Prezidentė yra pagal Konstituciją atsakinga už tokią padėtį ir todėl tapo Valstybės NUSIKALTĖLE. Skaitykite ir kitus straipsnius: "Valdžios vertybių degradacija", "Bulvarinis rinkimų balaganas", "Seimo konstituciniai nusikaltėliai" ir t.t.
Atsakyti
0

r
real
2017-01-19 21:11:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
po visko matome, kad skandalo , kaip protingesni ir įtarė, nė nebuvo. Tiesiog šunauja buvo gavusi ''zadanija"
Atsakyti
0

V
Vk
2017-01-20 09:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nereikia....kalbėti apie skaidrumą. Jau kam kam, tai koncervatorių tarpe skaidrumas toks skaidrus, kad jo net nesimato. Nauja užsakyta antis, tam, kad nuslėpti neskaidrius koncervų ir opozicijos darbelius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų