Po smurto prieš sutuoktinę į areštinę išvežtą vyrą paleido tą pačią naktį: grįžo dar agresyvesnis

Su užsieniečiu santuoką sukūrusi lietuvė negalėjo net įsivaizduoti, kad po kurio laiko graži meilės istorija pavirs didžiausiu gyvenimo košmaru.

Dukrą auginančios šeimos santykiai pašlijo, prasidėjo skyrybų procesas. Pasikeitė ir poros santykiai, vyras tapo agresyvus, prasidėjo grasinimai.

Blogiausia, kad dėl to, jog šis neturėjo vietos kur gyventi, moteris leido jam prisiglausti jos pačios bute. Būtent jame ir įvykdytas nusikaltimas, kuris užsienietį Bouchta S. atvedė į teisiamųjų suolą.

Apribota laisvė

Bylos duomenimis, Bouchta S. 2019 m. gruodžio 31 d. laikotarpyje nuo 2 val. iki 13 val., bute, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, buitinio  konflikto metu tyčia savo žmonai L. M. ne mažiau kaip šešis kartus kumščiu trenkė  į veidą.

Tada jis tiksliai ikiteisminio tyrimo metu nenustatytą kartų kiekį spardė kojomis į įvairias L. M. kūno vietas, ją smaugė, padarydamas poodines kraujosruvas veide, kakle, krūtinės ląstoje, rankose, kojose.

Įvairūs nubrozdinimai buvo užfiksuoti ir moters kaklo srityje, rankose. Jai buvo nuskeltas dantis. Taip sutuoktinis nežymiai sutrikdė L. M. sveikatą.

Teismas nusprendė Bouchta S. pripažinti kaltu dėl fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo. Jam paskirta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė, įpareigojant bausmės vykdymo metu nevartoti alkoholio. Užsienietis taip pat įpareigotas dalyvauti elgesį keičiančiose programose.

Teigė, kad pats gynėsi

Teisme Bouchta S. savo kaltės nepripažino. Jis nurodė, kad nukentėjusioji yra jo sutuoktinė. O tuo metu vyko jų santuokos nutraukimo procesas. Nagrinėjamo įvykio metu kartu su nukentėjusiąja gyveno jai priklausančiame bute esančiame.

Kartu su jais gyveno ir bendras jų vaikas. 2019 m. gruodžio 30 d. bute jie dviese vartojo alkoholinius gėrimus. Tikslaus išgerto alkoholio kiekio nurodyti negali, tačiau buvo apgirtęs. Tuo metu jie tarpusavyje susiginčijo. Sutuoktinė iškvietė policijos pareigūnus. Jiems atvykus jis išėjo iš buto ir iki 6 val. ryto prabuvo bare, kur vartojo alkoholį.

REKLAMA

Išėjęs iš baro sugrįžo namo. Namuose surado sutuoktinę, kuri viena vartojo alkoholį. Sugrįžęs truputį išgėrė alkoholio ir tarp jų vėl kilo barnis ir susistumdymas. Tuo metu jie buvo buto vonioje. Nukentėjusioji daužė jam rankomis per skruostus, puolė jį smaugti, apdraskė jam kaklą.

Gindamasis nuo agresyvios sutuoktinės kelis kartus nuo savęs ją atstūmė ir ji nukrisdavo ant grindų. Tyčinių smurtinių veiksmų nukentėjusiosios atžvilgiu nenaudojo. Galėjo kažkiek ją sužaloti, tačiau tai padarė netyčia, nes nuo jos gynėsi. Kažkas į jų butą iškvietė greitosios medicinos pagalbos darbuotojus bei policijos pareigūnus, kurie jį ir sutuoktinę išvežė į policiją. Buvo iškviesti  ir vaikų teisių apsaugos tarnybos darbuotojai, kurie paėmė bute buvusią jų mažametę dukterį. 

Pasakojo patyrusi košmarą

Apklausta teisme nukentėjusioji L. M. paaiškino, kad tuo metu ji buvo apsvaigusi nuo alkoholio, labai išsigandusi ir susinervinusi, todėl tikslių įvykio aplinkybių neatsimena. Ji gali patvirtinti, kad kaltinamasis jos atžvilgiu vartojo fizinį smurtą, ją mušė, smaugė.

Tikslaus smūgių skaičiaus moteris įvardyti negalėjo, tačiau jų būta daug. Moteris patvirtino, kad kaltinamasis pjaustė jos kūną peiliu, tačiau nepamena, ar ant viryklės degino jos ranką.

Kaltinamasis sugadino jos telefonus, kad ji negalėtų iškviesti policijos. Jai pavyko paprašyti kaimynės, kad ši iškviestų policijos pareigūnus. Jiems atvykus dėl patirto streso bei apsvaigimo moteris pripažino, kad galėjo elgtis neadekvačiai.

Moteris pasakojo, kad jos vyras neturėjo kur gyventi, todėl buvo pas ją namuose. Kažkur nuo 2019-ųjų rugsėjo 17 d. sutuoktinis pradėjo ją bauginti. Jis nuolat jai grasino, kad ją užmuš, jog nužudys, kad atims vaiką ir išsiveš į užsienį.

O jei nepavyks atimti vaiko, anot moters, jis grasino vaiką nužudyti, tada ją, o po to nusižudyti ir pats. Minėtą rugsėjo 17 d.  jis pradėjo ją smaugti, dėl ko ji labai išsigando ir išsikvietė savo mamą.

REKLAMA

2019 m. gruodžio 30 d. sutuoktinis vertė ją vartoti alkoholį, nors jo nevartoja. Turėtu peiliuku jai įpjovė ranką ir mosikavo aplink kaklą, grasindamas, kad pjaus.  Iš pradžių konfliktas buvo žodinis. Sutuoktinis triukšmavo, daužė lėkštes, jai grasino. Ji iškvietė policiją ir norėjo, kad jį išvežtų iš namų.

Sutuoktinis išvyko kartu su į butą atvykusiais pareigūnais. Bet tą pačią naktį, kai ji miegojo, jis sugrįžo į namus. Įėjęs į butą ir priėjęs prie jos lovos vėl pradėjo ją bauginti. Liepė atsikelti, kėlė ją už plaukų. Tada smūgiavo jai į veidą kumščiais.

Kas vyko toliau, jau aprašyta prieš tai. Remdamasis surinktais įrodymais teismas nesuabejojo moters versija ir pripažino jos sutuoktinį kaltu.


Rašyti komentarą...
h
hzhs
2021-01-05 21:56:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta pacia nakti niekas nepaleidzia, turi teis paras pralaikyt kol prasiblaivo jei girtas ir dar smurtas. Ir ka sau mentai galvojo. Ai uzsienietis gal laikyt negalima dar paskui spaudoj parasys, kad vargsiukas. Na ir gryzes atpyzdino hoba nes mentai debilai del tu uzsienieciu. O uzsieny i prasikaltusius Lietuvius ziuri, kaip ne i uzsieniecius, o i valkatas ir uzdaro, kaip priklauso.
Atsakyti
-5

K
Korupcija
2021-01-05 22:25:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinis Lietuvos "Teisėsaugos" signalas visuomenei: Niežti rankos? Gali nebijoti, neabejoti ir drąsiai imtis smurto - policija paleis tą pačią dieną, o teismas už panaudotą smurtą skirs bausmę metus laiko nevartoti alkoholio...
Atsakyti
-2

M
Mynde
2021-01-05 22:01:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad jam stogas važiavo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų