tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po to, kai Seimo „valstiečių-žaliųjų“ frakcijos narys Valerijus Simulikas pranešė, jog yra užsikrėtęs koronavirusu, epidemiologai skatina kolegas, turėjusius kontaktus su Seimo nariu, izoliuotis.

Po to, kai Seimo „valstiečių-žaliųjų“ frakcijos narys Valerijus Simulikas pranešė, jog yra užsikrėtęs koronavirusu, epidemiologai skatina kolegas, turėjusius kontaktus su Seimo nariu, izoliuotis.

REKLAMA

Kaip skelbia naujienų portalas delfi.lt, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tyrimą pradės sekmadienio rytą. Aurelijaus Verygos atstovės Linos Bušinskaitės teigimu, tai bus didelio masto epidemiologinis tyrimas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Austina Vžesniauskaitė sakė, kad NVSC vertins šį konkretų atvejį, kaip ir visus kitus ir ragino visus artimai bendravusius su parlamentaru laikytis bendrų rekomendacijų kol kas vengti kontaktų.

„Specialistai išsiaiškins, su kuo buvo bendrauta, kiek laiko, kokios rizikos buvo kontaktas ir, tokiu atveju, žmonės bus, tikriausiai, izoliuojami. O patys žmonės, jei mano, kad turėjo didelį kontaktą, turėtų patys izoliuotis. Bet specialistai dar turės susisiekti“, – BNS teigė ji.

REKLAMA

Laikinai Seimo kanclerio pareigas einantis Marius Žiūkas sako, kad apie šį atvejį kanceliarija yra informuota, pirmadienį planuojama dezinfekuoti parlamento patalpas. Taip pat bus laukiama NVSC informacijos apie privalomą izoliaciją politikams ir kanceliarijos darbuotojams.

REKLAMA

„Yra privaloma dezinfekcija patalpų, taip pat (yra nustatomi – BNS) kontaktai, kurie bendravo su Seimo nariu – tiek kanceliarijos darbuotojų, tiek  Seimo narių. Manyčiau, kad kontaktus pats Seimo narys galėtų pasakyti geriau. Kadangi posėdžiai kitą savaitę nevyksta – pirmadienį pasikviesime tarnybas. Ir šiaip, dieną prieš posėdį, visada dezinfekuodavome posėdžių salę“, – sakė jis.

„Gavau atsakymą. Mano koronaviruso testas – teigiamas“, – feisbuke šeštadienį pranešė V. Simulikas.

REKLAMA

Jis taip pat teigė nejaučiantis viruso simptomų.

Su pačiu V. Simuliku BNS kol kas nepavyko susisiekti.

V. Simuliko kolegė „valstiečių“ frakcijoje Agnė Širinskienė patvirtino, kad parlamentaras antradienį dalyvavo Seimo posėdyje ir bendravo tiek su ja, tiek su kitais kolegomis, tačiau pati sako kol kas nematanti poreikio izoliuotis.

„Jis buvo posėdžių salėje, taip. Kadangi aiškus infekcijos židinys, spėju, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras su artimais kontaktais susisieks ir paprašys izoliuotis (...), aš pati su juo penkiolikos minučių tikrai nebendravau, tai buvo prasilenkiant, „laba diena, kaip tau sekasi“. Įvertinus ir tai, kad buvo kaukės... bet jei gausiu kitokias rekomendacijas, tai tada, be abejo, teks jomis sekti“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

A. Širinskienė taip pat sako kol kas nematanti poreikio atšaukti planų rinktis partijos atstovams rinkimų naktį kartu laukti rezultatų.

Savo paskyroje V. Simulikas šią savaitę dalijosi nuotrauka iš susitikimo Vyriausybėje su kancleriu Algirdu Stončaičiu, kurioje matyti, jog arti vienas kito sėdintys politikai nedėvi kaukių. Vėliau V. Simulikas taip pat rašė apie karščiavimą ir apie tai, jog ketvirtadienį atliko koronaviruso testą.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų