Po prekių „mišraine“ – pusės milijono litų vertės cigarečių kontrabanda

Muitinės pareigūnai savaitgalį Medininkų kelio poste sulaikė krovininį vilkiką, kuriame aptiko apie 60 tūkst. pakelių baltarusiškų kontrabandinių cigarečių. Nelegalūs rūkalai slėpti tarp įvairių tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį gabentų prekių – virtuvės įrangos, dujų balionų, stiklo gaminių.

Šeštadienio, lapkričio 15-osios rytą į Medininkų kelio postą krovininiu vilkiku „Man“ atvažiavęs Rusijos pilietis A. D. deklaravo į Kaliningrado sritį vežantis vadinamąjį „rinktinį krovinį“ – t.y. įvairiausių prekių siuntą. Vilkiko puspriekabėje išties buvo prikrauta pačių įvairiausių prekių – nuo maisto produktų ir stiklo gaminių iki dujų balionų ir virtuvės įrangos. Tačiau muitinės pareigūnai turėjo įtarimų, kad tarp tokios prekių „mišrainės“ gali būti slepiamas ir nelegalus krovinys.

Detaliai patikrinus vilkiką, paaiškėjo, kad jame išties slėpta cigarečių kontrabanda – rūkalai buvo iškaišioti ne tik puspriekabėje, tarp prekių, dalis jų slėpta ir „Man“ kabinoje. Iš viso muitininkai surado daugiau nei 58 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“ ir „Minsk“

REKLAMA

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos (BK 199 str. 1 d.) ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (BK 199 – 2 str. 1 d.). „Man“ vairuotojas Vilniaus apylinkės teismo sprendimu buvo suimtas mėnesiui. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų