Valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir Darbo partija po gegužę vykusių Europos Parlamento rinkimų šiek tiek prarado rėmėjų, o partija „Tvarka ir teisingumas“ jų gretas papildė, tačiau labiausiai augo opozicinio Liberalų sąjūdžio rinkėjų būrys.

Tai rodo dienraščio „Lietuvos rytas“ šeštadienį skelbiami visuomenės nuomonės apklausos rezultatai.

Apklausą birželio viduryje atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“.

Jeigu artimiausią sekmadienį vyktų Seimo rinkimai, už LSDP balsuotų 22,5 proc. apklausos dalyvių (balandį buvo 23,3 proc.), už partiją „Tvarka ir teisingumas“ – 14,5 proc. (12,3 proc.), už Tėvynės sąjungą–Lietuvos krikščionis demokratus – 10,3 proc. (11,6 proc.), už Darbo partiją – 7,6 proc. (9,4 proc.), už Liberalų sąjūdį – 7,5 proc. (4,4 proc.).

Pagal apklausą, daugiau partijų neįveiktų 5 proc. rinkimų barjero.

Už Valstiečių ir žaliųjų sąjungą balsuotų 4,3 proc. apklaustųjų, balandį už ją ketino balsuoti 4,8 proc. respondentų.

Valdančiajai koalicijai priklausanti Lietuvos lenkų rinkimų akcija gautų 2,7 proc. balsų. Žaliųjų partiją partija palaiko 3,3 proc. apklausos dalyvių.

REKLAMA

Daugiau nei penktadalis respondentų nežinojo, už ką balsuotų (12,1 proc.), arba tvirtino, kad išvis nebalsuotų (11,1 proc.).

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Rašyti komentarą...
N
Negali
2014-06-22 00:55:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
būti kad tiek begalvių Lietuvoj! Liberastai žada VISĄ moksla padaryti mokamu,vaikų darželius TIK MOKAMUS(!) o jų požiūrius apibrėžia lozungas,,turi-reiškia esi"(pensininkams ,,kajuk"..).Pasižiūrėkite kokiais gigantiškais kiekiais plaunami pinigai bet kokia proga, kaip gudriai ir išmaningai slepiami baisius tikslai o rinkėjai ,,nuperkami" subtiliais metodais..Atsipeikėkite žmonės!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų