Viena iš valdančiųjų partijų - Liberalų sąjūdis - šeštadienį slaptu balsavimu reitingavo kandidatų į Europos Parlamentą (EP) sąrašą. Į Europos Parlamento rinkimus partiją ves Leonidas Donskis.

Pasak Liberalų sąjūdžio rinkimų štabo vadovo Šarūno Gustainio, partijos tarybos nariams buvo pateiktas reitinguoti 27 kandidatų sąrašas.

Į 10 kandidatų sąrašą buvo patvirtinti: Leonidas Donskis, Dainius Pūras, Vytautas Grubliauskas, Artūras Šulcas, Diana Obelienienė, Gintaras Šileikis, Aidas Feliksas Palubinskas, Dalia Teišerskytė, Kęstutis Glaveckas, Jurgita Choromanskytė.

„Sveikinu tokį Tarybos sprendimą. Manau, kad Leonidas Donskis bus puikus europarlamentaras, deramai atstovaujantis Lietuvai. Nepaprastai džiaugiuosi, kad ir kiti kandidatai yra kompetentingi bei vertinami ne tik mūsų, bet ir kitose šalyse“,- sako Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

Tarybos posėdyje liberalai patvirtino ir Europos Parlamento rinkimų programą. Liberalų sąjūdžio rinkimų programoje įvardijamos tik tos Lietuvos aktualijas, kurias gali spręsti Europos Parlamento nariai. „Mes žadame tik tai, ką galima padaryti ir ką mes įgyvendinsime“,- pabrėžia europarlamentaras ir vienas programos rengėjų Eugenijus Gentvilas.

Partijos pirmininkas Eligijus Masiulis EP rinkimuose nedalyvaus. Pagal įstatymus partijos sąraše Europos Parlamento rinkimuose gali būti iki 24 kandidatų.

Rinkimai į naujos kadencijos 736 vietų EP visoje Europoje vyks 2009 metų birželio pradžioje, Lietuvoje - birželio 7 dieną. Lietuvoje bus renkama 12 europarlamentarų.


Rašyti komentarą...
i
iki graudulio...
2009-04-18 16:45:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
...pazistamas scenarijus. Imama reikstis medijose, visus kritikuoti, vaidinamas "sazines balsas", ir visa tai tik tam, kad patogiu momentu prasibrauti prie lovio. Nesistebejau, kai tai dare Stoma, buvo aisku issyk, ko siekia, bet kad Donskis tuo uzsiimtu, nenorejau tiketi. Naivus esu...
Atsakyti
0

v
vilius
2009-04-18 16:48:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
beviltiska komanda...
Atsakyti
0

2009-04-18 17:05:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Absurdas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų