• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį duris atvėrė bene moderniausias ir aukščiausius energinius standartus apjungiantis policijos pastatas sostinėje.

4

Penktadienį duris atvėrė bene moderniausias ir aukščiausius energinius standartus apjungiantis policijos pastatas sostinėje.

REKLAMA

Pasak vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, tokių darbo vietų itin nusipelnė pareigūnai, kurie kiekvieną dieną rūpinasi gyventojų saugumu.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau mūsų pareigūnų dirba šiuolaikiškomis ir komfortiškomis sąlygomis bei gali visą dėmesį skirti tiesioginiam savo darbui. Tegul šis pastatas būna mūsų progreso ženklas ir dar vienas žingsnis šiuolaikiškos ir modernios policijos link“, – pranešime spaudai teigė ministrė. 

Jai antrino ir policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, sakydamas, kad pareigūnų ir darbuotojų aprūpinimas bei šiuolaikiškos darbo sąlygos yra vienas svarbiausių prioritetų.

REKLAMA
REKLAMA

„Tik motyvuotas, turintis orias bei komfortiškas sąlygas dirbti pareigūnas ir darbuotojas gali geriausiai vykdyti savo pareigas. Šis modernus ir aukščiausius standartus atitinkantis pastatas, sukurtos darbo sąlygos bei infrastruktūra dar labiau skatins pareigūnus sėkmingai darbuotis ir prisidės prie kokybiškesnio piliečių aptarnavimo“, – pažymėjo R. Požėla.

REKLAMA

Skelbiama, kad naujojo policijos pastato plotas siekia beveik 10 tūkst. kv. m. Jį sudaro 5,3 tūkst. kv. m administracinė pastato dalis su specialios paskirties patalpomis bei dviejų lygių 4,5 tūkst. kv. m požeminė automobilių aikštelė su joje įrengtomis 4 elektromobilių įkrovimo stotelėmis ir 169 tarnybiniam transportui skirtomis vietomis. Šešių aukštų pastate įrengta 560 modernių darbo vietų, iš jų – 392 kompiuterinės darbo vietos.

Naujose patalpose įsikurs Vilniaus miesto penktasis policijos komisariatas, Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdyba, Kelių policijos skyrius, Policijos departamento valdybos ir skyriai.

Naujo policijos pastato statyboms ir aplinkos sutvarkymui Turto bankas skyrė beveik 15 mln. eurų.

istorinis įvykys
Užpulti. Nesaugoti. Nepadėti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų