Perspėja dėl antradienio orų: renkitės kaip prie -15 laipsnių

Šiandieną daugelyje Lietuvos vietų termometrų stulpeliai krito žemiau nulio, šaltį paaštrino ir žvarbus vėjas. Būtent dėl siaučiančio pietryčių vėjo jutiminė temperatūra rytoj apie 7-8 val. ryto vienur bus ir minus -15 laipsnių.

„Nors reali oro temperatūra šiandien nėra žema (vos keletas laipsnių žemiau nulio), tačiau turime nemalonų pietryčių vėją. Būtent dėl vėjo mums atrodo, kad yra gerokai šalčiau negu rodo termometrai. Esant tokiai situacijai, labai aktuali tampa jutiminės oro temperatūros (arba dar kitaip – vėjo žvarbumo) informacija. Jūsų dėmesiui, jutiminės oro temperatūros žemėlapis rytojaus rytui. Bus tikrai šalta! Reiktų nepamiršti šiltesnių rūbų t.y. rengtis ne kaip prie -3 -8, o kaip prie -10 -15 laipsnių.

Beje, jei ir šiandien buvote lauke tikrai pajutote, nors lauke saulėta, tačiau žiemiškai šalta. Dabar jutiminė oro temperatūra yra tarp -7 ir -11 laipsnių (reali tarp -2 ir +1). Nesušalkite ir nesusirkite“, – pranešama socialinėje feisbuko paskyroje „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

 

 

"Vėjas pučia, pučia, pučia, Neša ašaras labai toli". 🥶 Nors reali oro temperatūra šiandien nėra žema (vos keletas...

Posted by Orai ir klimatas Lietuvoje on 2020 m. gruodžio 7 d., pirmadienis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų