Perskaičiavus Utenos apygardos balsus paaiškėjo nugalėtojas: pergalę lėmė vos penki balsai

Seimo rinkimus Utenos apygardoje laimėjo konservatorius Edmundas Pupinis, penkiais balsais aplenkęs socialdemokratų lyderį Gintautą Palucką.

Perskaičiavus balsus nustatyta, kad už E. Pupinį balsavo 7076, o už G. Palucką – 7071 apygardos rinkėjų, BNS informavo Utenos rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Rolanda Gudynienė.

Balsai apygardoje buvo perskaičiuoti, nes sekmadienį buvo gautas lygus rezultatas – už kiekvieną kandidatą po 7075 balsus.

Pasak apygardos komisijos pirmininkės, rezultatas pasikeitė gavus papildomus išankstinio balsavimo vokus iš kitų apygardų.

„Gavom šešis vokus, tuose vokuose vienas negaliojantis ir penki galiojantys biuleteniai, keturi balsai už E. Pupinį ir vienas už G. Palucką, galutiniam rezultate yra 7076 E. Pupinio balsai ir 7071 G. Palucko“, – sakė R. Gudynienė.

G. Paluckas į Seimą išrinktas pirmą kartą, su Socialdemokratų partijos sąrašu. 

E. Pupinis Seimo nariu dirbo 2004–2012 metais ir pastaruosius ketverius metus.


Rašyti komentarą...
v
vovka
2020-10-27 17:10:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oho, kiek laiko skaičiavo! Visos Lietuvos balsus pernakt suskaičiavo, o dviejų kandidatų net 2d. prireikė. Gal iki šito seimo valdymo pabaigos reikėtų visų apygardų balsus perskaičiuoti - koks biuletenis kitas ir bus ,,nuklydęs".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų