Perėjoje dvi pėsčiąsias partrenkusi lenkė: perėjos Vilniuje užstatytos automobiliais

Penktadienį pavakare Vilniuje dviem perėjoje partrenktoms pėsčiosioms prireikė medikų pagalbos. Moteris partrenkusi Lenkijos pilietė teisinasi, kad pėsčiąsias užstojo prie pat perėjos stovėjęs kitas automobilis.

38

Nelaimė V. Gerulaičio gatvėje įvyko jau sutemus, jau po 17 val. Dvi moteris perėjoje kliudė muo Kalvarijų gatvės pusės Siemens arenos link važiuojantis „Renault Scenic“.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Vilniuje Lenkijos pilietė automobiliu partrenkė dvi moteris

Medikai pėsčiąsias išvežė į ligoninę. Vienai sumušta galva, kita skundėsi čiurnos skausmu. Sąmonės pėsčiosios nebuvo praradusios. Abi nukentėjusiosios – suaugusios.

„Renault“ vairuotoja, pirminiais duomenimis, buvo blaivi. Ji sakė, kad moteris užstojo prie pat perėjos paliktas automobilis, iš už jo staiga išėjus pėsčiosioms, ji nebespėjo sustabdyti.

Kliudęs pėsčiąsias lengvasis automobilis sustojo keli metrai už perėjos. Atvažiavus policijai prie perėjo neva palikto automobilio, užstojusio pėsčiąsias, nebuvo. Kiti automobiliai stovėjo kaip ir nustatyta taisyklėse – toliau nei penki metrai nuo perėjos.

 


Rašyti komentarą...
D
Danute
2016-01-16 08:25:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patiko komertarai zombies neteisus nori issisukti is padieties, galetu saziningai prisipazinti ir padeti nukentejusiems,
Atsakyti
0

P
Pėsčioji
2016-01-16 16:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš kaip pėsčioji, turinti teises suprantu puikia abi puses. Šioje situacijoje, sakyčiau abi pusės ir teisios ir netesios. Pirmiausia pas mus kelyje trūksta kultūros, ne tik iš kai kurių vairuotojų, bet ir iš pėsčiųjų. Žinodami kokia situacija keliose, kad dabar yra slidžiau ir tikrai yra sudėtingiau staigiai sustabdyti automobilį, pėstieji turėyų neskubėti ir eiti aklai per perėjas ir įsistikinti, kad vairuotojas jus pastebėjo ir spėja sustoti ir neišpulti į gatvę prieų automobilį, kuris niekaip nespės tokiu oru sustabdyti automobilio laiku. Turim visi suprasti kas vyksta, tikrai nėra lengva įsibėgėjusį automobilį sustabdyti staigiai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų