Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas surašė administracinių teisės pažeidimų protokolą ir skyrė baudą Jurbarko rajono gyventojui, kuris draudžiamu laiku vykdė kandidato į prezidentus Naglio Puteikio agitaciją.

Policija teigia nustačiusi, kad nuo balandžio 10-osios 1 val. nakties iki gegužės 11 dienos 16 val. Kaune, Islandijos plente, prie prekybos ir laisvalaikio centro, automobilių stovėjimo aikštelėje, stovėjo automobilis „Mercedes-Benz“ su platforma. Ant jos buvo pažymėta išorinė kandidato į prezidentus N.Puteikio rinkimų agitacinė reklama. Ant platformos buvo kandidato nuotrauka su užrašu „Vienintelis nesisteminis kandidatas į prezidentus Naglis Puteikis“.

Pareigūnų teigimu, tokiu būdu vykdyta rinkimų į prezidentus agitacija draudžiamu laikotarpiu, likus 30 valandų iki rinkimų pradžios ir rinkimų dieną iki balsavimo pabaigos. Tuo buvo pažeisti Prezidento rinkimų įstatymo ir Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu patvirtintų išorinės politinės reklamos skleidimo taisyklių reikalavimai.

REKLAMA

Minėto automobilio vairuotojas, Jurbarko rajono gyventojas dėl šio pažeidimo gegužės 11 dieną buvo kviestas į policijos komisariatą, tačiau neatvyko.

Gegužės 15 dieną piliečiui A.M., gimusiam 1967 metais, surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas dėl rinkimų ar referendumo agitacijos tvarkos pažeidimo pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą bei administracinis nurodymas iki gegužės 28 dienos sumokėti 250 litų baudą.

Policija įspėja, kad iki nurodytos datos nesumokėjus nurodytos baudos, administracinis nurodymas bus laikomas negaliojančiu, o administracinio teisės pažeidimo protokolas bus perduotas nagrinėti Kauno apylinkės teismui. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 500 iki 1 tūkst. litų.

Taip pat tikslinama informacija ir dėl galbūt įvykdyto kito administracinio teisės pažeidimo - dėl kelio ženklų reikalavimų nesilaikymo, žmonių vežimo ir Kelių eismo taisyklių pažeidimo. Nustačius minėto pažeidimo sudėtį surinkti dokumentai bus perduoti Kelių policijos valdybai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
B
Basakojė
2014-05-21 15:28:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu, kas darosi... Kažin, jei žmogus būtų Drybės plakatą pasikabinęs, arba Paulausko - irgi būtų policija prisikabinusi? (ir visi žinome, kad ne)
Atsakyti
0

b
baisu
2014-05-21 16:30:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Komunistinės bolševikinės šmėklos neapleidžia Lietuvos. Nežinojo žmogus, kad reikėjo užsikabinti kokio nors komunistpalaikio plakatą,. Jie bujo Puteikio.
Atsakyti
0

p
ponas niekas
2014-05-21 18:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
balsavau už Puteikį ir tuo didžiuojuosi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų