Per sprogimą Vilniuje sugriuvo namas, praneša apie sužeistuosius

Vilniuje, Šnipiškių rajone, netoli Kalvarijų turgaus, nuosavame name pirmadienio popietę įvyko sprogimas, nukentėjo du žmonės, pranešė policija.

Spėjama, kad nelaimė Šilutės gatvėje galėjo įvykti dėl dujų nuotėkio.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sprogimas Vilniuje

Kaip naujienų portalui tv3.lt ugniagesys gelbėtojas pranešė, kad mediniame name įvykęs sprogimas gana sunkiai sužeidė du čia buvusius žmones. Vyras ir moteris šaukėsi pagalbos. Stipriai apdegę žmonės buvo buvo perduoti medikams. Pasak nukentėjusiųjų, namuose daugiau žmonių nebuvo. Nelaimės metu vaikai buvo mokykloje ir darželyje. Įvykio vietoje rasti 2 dujų balionai. Vienas atsuktas, kitas užsuktas. Tačiau gaisro priežastis nėra aiški.

„Nukentėjo du namo gyventojai – vyras ir moteris. Dėl kūno nudegimo ir kojos lūžimo abu nuvežti į ligoninę“, – rašoma policijos pranešime. Ugniagesių gelbėtojų atstovai BNS sakė, kad per sprogimą nugriuvo dalis medinio dviejų aukštų namo. Kaimynystėje gyvenanti Gražina BNS teigė, kad sprogimo būta labai galingo. Vos jį išgirdusi moteris bėgo pažiūrėti, kas nutiko.

„Bėgau pažiūrėti, kadangi ten maži vaikai yra, bet vaikų nebuvo namie, ačiū Dievui“, – sakė kaimynė. Sprogusiame name gyveno jauna šeima. Anot Gražinos, po sprogimo ji mačiusi moterį lauke. Ši negalėjo paeiti, buvo apdegusi kojas.

Netoliese gyvenantys Arūnas ir Rytis pasakojo, kad nuo sprogimo bangos net jų namas sudrebėjo. „Mediniai namai, ko čia norėt. Vos langai neišbyrėjo“, – sakė jie.


Rašyti komentarą...
V
Valerija
2019-02-25 14:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na tikrai nelaimė.
Atsakyti
-1

N
Ne
2019-02-25 14:52:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelaimė didelė,bet tekstas tragiškas
Atsakyti
0

T
Taip
2019-02-25 18:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo čia dėtas tekstas? Juo tik informuojama. Ar manote, kad turi būti poema parašyta. Žurnalistas skuba, kad kuo greičiau pateiktų informaciją, o ne grožinės literatūros kūrinius rašo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų