Vakar per avariją žuvo Tėvynės sąjungos Šilalės skyriaus pirmininkė, šios savivaldybės administracijos direktorė 58 metų Zita Lazdauskienė., šiandien rašo "Lietuvos rytas". Politikė vyko iš Varsėdžių bendruomenės šventės.

Nelaimė įvyko Šilalės rajone, kelyje Kvėdarna-Švėkšna-Saugos, 13 valandą 40 minučių, kai Z.Lazdauskienė iš renginio, kuris vyko Varsėdžiuose, važiavo Pajūralio link. Ją tarnybine mašina“Mazda 6“ vežė vairuotojas 54 metų Stasys Varanauskas.

Įvažiavus į Pajūralio gyvenvietę, netikėtai priešais išnyro „Honda Accord“ ir kaktomuša rėžėsi į „Mazda“. Šalia vairuotojo sėdinti Z.Lazdauskienė žuvo iškart, o sunkios būklės S.Varanauską medikai nugabeno į ligoninę.

„Honda Accord“ vairuotojas 22 metų Rokas Dvilys patyrė daugybinius kūno sužalojimus. Jis sekmadienio rytą grįžo namo į Pajūralį iš Didžiosios Britanijos.

„Sūnus pamiegojo porą valandų, po to pavalgė ir išskubėjo į lauką. Kur eina, jis mums nepasakė. Gal važiavo draugų aplankyti“, – vakar "Lietuvos rytui" pasakojo nelaimės sukrėstas Virgilijus Dvilys.

Avarija įvyko vos 200 metrų nuo Dvilių namų, kai V.Dvilys su žmona tebesėdėjo prie pietų stalo. Į įvykio vietą nuskubėjęs V.Dvilys išvydo automobiliuose prispaustus žmones.

„Sunkiai sužaloto sūnaus paklausiau, kaip įvyko avarija. Jis atsakė, kad prieš akis atsirado mašina“, – pasakojo V.Dvilys.

REKLAMA

Po to V.Dvilys nubėgo prie savivaldybės mašinos ir jos vairuotojo paklausė, kas atsitiko. S.Varanauskas atsakė, kad jam kelią pastojo iš kažkur atsiradusi „Audi“, kurios vairuotojas avarijos akimirką pasišalino.

„Apie įvykio aplinkybes kalbėti dabar anksti. Įvykį mačiusių žmonių nėra, o vairuotojų parodymai skirtingi“, – sakė Šilalės policijos komisariato vadovas Algirdas Meiženis.

Z.Lazdauskienė nuo 1995 iki 2000 metų dirbo Šilalės rajono mere, o nuo 2003-iųjų – savivaldybės administracijos direktore. Moteris su vyru Egidijumi užaugino sūnų Evaldą ir dukterį Egidiją.


Rašyti komentarą...
h
hhhh
2009-10-29 16:31:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
hhh
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų