Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „tik tvirta komanda gali priimti nelengvą iššūkį, tekusį Generalinei prokuratūrai – atkurti visuomenės pasitikėjimą ne tik teisėsaugos institucijomis, bet ir visa valstybe, visomis išgalėmis kovoti už teisingumą, už kiekvieną žmogų."

Tačiau patys prokurorai labai savitai traktuoja Prezidentės žodžius.

Panevėžio prokuratūra, vadovaujama Generalinės prokuratūros, prašo nedelsiant nutraukti pedofilijos ir žudymų bylą. Toks prokuratūros prašymas visiškai logiškas: kadangi vienintelis kaltinamasis Andrius Ūsas jau nužudytas, t. y. reikalai sutvarkyti pagal planą, tęsti bylą toliau, pasak prokurorų, nėra jokios prasmės.

Tačiau šie „logiški" prokurorų veiksmai visų įvykių kontekste labiau negu stebina ir verčia išplėsti akis.

Po šio Panevėžio prokuratūros prašymo tikrai suprantamai skamba buvusio Generalinio prokuroro Raimundo Petrausko pareiškimas, kad jis Kauno apygardos prokurorą Kęstutį Betingį nuo pareigų nušalino tik tam, kad nuramintų minią (taip visuomenę dabar mėgsta įvardinti valstybės pareigūnai).

Vienareikšmiška išvada –viskas, ką prokurorai daro šioje byloje, yra tik tam, kad užliūliuotų tą minią. Ir nedaro absoliučiai nieko, kad išsiaiškintų tiesą. Labai keistas prokurorų traktavimas Prezidentės D. Grybauskaitės nubrėžtų gairių apie visuomenės pasitikėjimo atkūrimą ne tik teisėsaugos institucijomis, bet ir visa valstybe...

REKLAMA

Reikia pagaliau suprasti, kad viskas, kas dabar vyksta, tai „politikų minios" (arba gaujos) ataka prieš visuomenę (minią). Ir vaikų teisių viršininkės išsišokimas, ir K. Betingio grąžinimas į postą.

Gal EKSPERTAI.EU kreipimąsis į VSD, kad paviešintų Devintosios (politiniai ir visuomeniniai procesai) valdybos viršininko Aidžio Mieželio asmenybę, nebuvo visiškai beprasmiškas? Gal šio aukšto VSD pareigūno pėdsakas pedofilijos ir žudymų byloje yra perdaug ryškus? Kas galėtų paneigti, kad ne Aidžiui Mieželiui, uoliai slepiamam nuo visuomenės (minios) akių, dabar tenka manipuliuoti politiniais ir visuomeniniais procesais valstybėje?

Pedofilijos ir žudymų byloje prokurorai kaip niekada „žavėjo" savo paprastais sprendimais, toks yra ir jų tiesmukas prašymas nutraukti pedofilijos ir žudymų bylą.

Tačiau prokurorų, nors ir labai suprantami norai ir prašymai, yra viena, o visuomenės (minios) nuomonė ir noras sužinoti, kas ir kaip iš tiesų nužudė Joną Furmanavičių, Violetą Naruševičienę, Drąsių Kedį ir Andrių Ūsą, yra visai kas kita.

Visuomenė (minia) nėra abejinga nukentėjusiai nuo pedofilų mergaitei ir jos motinai, kurių gyvybės pakibtų ant plauko, jei toks prokuratūros prašymas būtų patenkintas.

Visuomenei (miniai) taip pat rūpi, kad labai aukšti šalies asmenys, įsipainioję į pedofilijos ir žudymų bylą, būtų išaiškinti, paviešinti ir sulauktų pelnyto atpildo.

Ar patenkins tokį Panevėžio prokuratūros prokurorės prašymą, Panevėžio miesto apylinkės teismas skelbs lapkričio 17 d., 16 val.


Rašyti komentarą...
"
"ekspertams eu"
2010-10-29 09:59:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
EKSPERTAI.EU tai etatiniai kedofilai. idomu, ka tie ekspertai amses, kai tie vakaru ekspertai jokios pedofilijos neras.veikiausiai ekspertai vel prades amseti apie tarptautini peodofilijos klana i kuri itrauktas ne vien tik vsd, bet ir mi5, czv, fsb.
Atsakyti
0

l
lr
2010-10-29 10:06:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
autorius susitapatino su visuomene?
Atsakyti
0

a
a
2010-10-29 10:09:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau, kad dar ilgai neišaiškės kas nutiko
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (52)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų