Pasklidusias būsimų ministrų pavardes Šimonyte vadina spėlionėmis: negaliu patvirtinti nė vienos pavardės

Konservatorių kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė kol kas nesiima nei patvirtinti, nei paneigti viešojoje erdvėje sklandančių kandidatų į ministrus pavardžių. Tuo metu prezidentūra taip pat teigia dar nežinanti, kandidatų į ministerijų vadovus.

Pastarosiomis dienomis visuomenė ir žiniasklaida ėmė garsiai svarstyti, kokie asmenys galėtų pretenduoti į naujosios Vyriausybės ministrus. Vienas minimų kandidatų – buvęs ministras Rokas Masiulis, kuriam esą siūloma Sveikatos apsaugos ministerija.

„Daug žmonių gali būti ministrais, gali jais ir nebūti. Suprantu, kad jums norisi žinios, bet kol kas žinios nėra. Žinau, kaip atsiranda tos spėlionės. Pati buvau tris kartus „finansų ministre“, kol man pagaliau pasiūlė šitą darbą.

Žmonės pagal interesų sritis tuos ministrus gana greitai suprojektuoja ir paskui bando ieškoti patvirtinimo, ar taip yra. Šiandien negaliu patvirtinti nė vienos pavardės. Kai galėsiu jas patvirtinti, tada atskleisiu“, – žurnalistams antradienį kalbėjo I. Šimonytė.

Prezidentas savo kandidatų neturi

Prezidento patarėjas Povilas Mačiulis patvirtino, kad prezidentūra kol kas dar nežino būsimų kandidatų į ministrus.

„Nes būsimoji valdančioji koalicija nėra peržengusi svarbių etapų. Pirmas etapas buvo vertybinių nuostatų suderinamas. Antras etapas – koalicija kalbasi apie prioritetines sritis, kur norėtų deleguoti savo atstovus. Trečiajame etape bus kalbama apie kandidatūras“, – žurnalistams antradienį sakė P. Mačiulis.

Jo teigimu, prezidentas atsakingai vertins visus kandidatus. Tiesa, patarėjo teigimu, pats prezidentas savo deleguotų kandidatų į ministrus neturi.

„Prezidentas dalyvaus visur. Jam aktualu Užsienio reikalų ministerija, Krašto apsaugos ministerija, nes tai Konstitucijoje yra įrašyta, jog tai yra prezidento pagrindinės dėmesio sritys. Bet prezidentas vertins visus ministru. Jis ne kartą yra minėjęs, kad jam svarbu socialinės apsaugos, švietimo sritys“, – teigė P. Mačiulis.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2020-11-10 10:31:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimonyte paskirs tuos ministrus, kuriuos nurodys Magnolija.
Atsakyti
-4

R
Roka
2020-11-10 10:52:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne ji skirs o bus įsakyta kas ir kur turi būti
Atsakyti
0

z
zosia
2020-11-10 11:30:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
renka konsrvlyberpyder kolicija šaiką, tūr būt plėšikaut eis,svarbiausi kuo daugiau masiulių turėt...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų