Pasiskiepijus – pažymėjimas telefone: ši naujovė užsieniečiams suteiks daug daugiau galimybių

Pasiskiepiję Australijos piliečiai į savo išmaniuosius telefonus gaus pažymėjimus, įrodančius, kad jie gavo vakciną nuo koronaviruso.

Pasiskiepijimo įrodymas per kelias savaites turėtų tapti pasiekiamu „MyGov“ ir „Express Plus Medicare“ programėlėse. Jis rodys asmens imunizacijos istorijos ataskaitą ir pažymėjimą, įrodantį, kad asmuo yra paskiepytas nuo koronaviruso.

Paskiepyti piliečiai taip pat galės atsispausdinti fizinę šio dokumento kopiją iš „Services Australia“ tinklalapio arba pasiskiepijimo vietoje. Pažymėjimai suteiktų galimybę australams laisvai keliauti ir slaugos namuose bei ligoninėse lankyti asmenis, esančius rizikos grupėse.

Jie taip pat leistų laisvai judėti tiek valstybės viduje, tiek užsienyje, pranešė „Sydney Morning Herald“.

Valdžios paslaugų ministras Stuartas Robertas sakė, kas asmens duomenis apsaugotų pažangiausios kibernetinio saugumo sistemos.

„Vykstant skiepijimui nuo koronaviruso, mes tęsime savo sistemų gerinimą, kad Australijos piliečiams palengvintume grįžimo į normalų gyvenimą procesą, – sakė ministras. – Tarp patobulinimų – greitesnis ir patogesnis būdas saugiai pasiekti pasiskiepijimo nuo Covid-19 įrodymą. Tai Australijos piliečiams taip pat supaprastintų imunizacijos įrašų laikymą ir jų pasiekimą.“

Federalinis ministrų kabinetas šiuo metu svarsto pasiskiepijimo pažymėjimo pasiūlymą. Tikimasi, kad jis bus patvirtintas dar iki masinės vakcinacijos pradžios.

Australija įsigijo daugiau nei 150 mln. įvairių gamintojų vakcinų dozių. Vyriausybė planuoja pradėti skiepyti piliečius artimiausiomis savaitėmis.

Karantino viešbučių darbuotojai, medicinos specialistai ir sienos apsaugos pareigūnai yra vieni pirmųjų eilėje gauti „Pfizer“ vakciną. Kartu su jais ir senoliai, bet silpnos sveikatos asmenys.


Rašyti komentarą...
s
skiepas
2021-02-21 10:39:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų labai gerai kad ir mūsų valdžia priimtų tokį sprendimą ,nenori skiepytis tegu tupi užsidarę karantine ir garina actą ,tesaugo savo kūnelius,nuo čipo ,nuo skiepo nuo 5g,tik gerai būtų kad tie saugotojai skaitytų,ką valgo,ką geria,ką ant veido tepa,kokie ten gėriai sudėti,bet kur gi daugiau pasireikšti jei nieko nesugebi,tik priešingai visam svietui rėkauti,tai nors tiek pasireiškia,bet mūsiškiai kaip visada kol apsisprendžia tai pusė pasaulio jau daro.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų