Prie sienos su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliuvo Rusijos pilietis, krovininiu automobiliu apgadinęs degalinę Prienuose ir pasišalinęs iš įvykio vietos.

Antradienį popiet VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai Medininkų kontrolės punkte patikrino į Baltarusiją vykusio 38 metų Rusijos piliečio ir jo vairuoto krovininio automobilio „Scania“ su puspriekabe dokumentus, pranešė VSAT.

Užsienietis mėgino išvykti iš Lietuvos.

Vyro pateiktas pasas ir transporto priemonės registracijos liudijimas įtarimų nekėlė, tačiau pasieniečiai turėjo duomenų, kad šio užsieniečio ieško Prienų policija.

Teisėsaugininkai išsiaiškino, antradienį ryte Rusijos pilietis savo vilkiku Prienuose kliudė ir apgadino kuro užpylimo kolonėlę. Iš eismo įvykio vietos vyras automobiliu savavališkai pasišalino.

Apie sulaikytą Rusijos pilietį pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriams. Atvykę Prienų policijos pareigūnai užsieniečiui pradėjo tyrimą dėl administracinio pažeidimo - savavališko pasitraukimo iš eismo įvykio vietos, tačiau Rusijos piliečiui buvo leista išvykti iš šalies.

Eismo įvykio aplinkybes toliau aiškinasi policijos pareigūnai.


Rašyti komentarą...
T
Teisingumas
2008-11-12 18:16:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusikaltusiajam leista išvykti iš šalies? Tai ką dar aiškintis? Juk Rusija net žudikų neišduoda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų