Pasieniečiai šūviais bandė sustabdyti ant tvenkinio važinėjančius jaunuolius

Šalčininkų rajone pasieniečiai įspėjamaisiais šūviais stabdė tvenkinio ledu važinėjusį ir nuo jų pasprukti mėginusį lengvojo automobilio vairuotoją. Sulaikytas ir užkardą prisistatytas pasieniečiams gerai žinomas Šalčininkų rajono gyventojas dar mėgino simuliuoti ligą.

Apie vidurnaktį iš ketvirtadienio į penktadienį vadinamojoje Dieveniškių kilpoje patruliavę Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai ties Poškonių kaimu pastebėjo tvenkinio ledu manevravusį automobilį „Subaru Legacy Outback“. Pasieniečių visureigio įspėjamaisiais garso ir šviesos signalais stabdytas mašinos vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti, padidino greitį ir nuvažiavo Šalčininkų rajono Dailidžių kaimo link.

Kaip pranešė VSAT, bėglį persekiojusio VSAT ekipažo pareigūnas iš tarnybinio pistoleto paleido keturis įspėjamuosius šūvius į orą, tačiau automobilio vairuotojo tai nepaveikė. Mašiną VSAT pareigūnams pavyko pasivyti ir kelią jai užblokuoti už maždaug pustrečio kilometro nuo jos stabdymo vietos, ties Dailidžių kaimo sankryža.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad prie „Subaru Legacy Outback“ vairo sėdėjo 35 metų Šalčininkų rajono gyventojas. Šis vyras yra gerai žinomas Dieveniškių bei Gintaro Žagunio užkardų pasieniečiams – jis nekart yra įkliuvęs su kontrabandiniais rūkalais. Šįkart vyro automobilyje VSAT pareigūnai nieko įtartino neaptiko.

Į G. Žagunio užkardą pristatytas pažeidėjas staiga ėmė skųstis skausmais ir padidėjusiu spaudimu. VSAT pareigūnai iškvietė greitąją pagalbą. Atvykę medikai konstatavo, jog pažeidėjas simuliuoja.

Šalčininkų rajono gyventojui už nepaklusimą VSAT pareigūnų reikalavimams sustabdyti transporto priemonę pradėta administracinės bylos teisena. Jam gresia bauda nuo 869 iki 1159 eurų. Po apklausos pažeidėją pasieniečiai paleido įteiktę jam šaukimą atvykti administracinės bylos nagrinėjimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų