naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Švietimo reformos kai kuriems jau kelia siaubą. Žurnalo „Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas pasidalijo vienos mamos laišku, kuriame ji teigia esanti pakraupusi nauja tvarka.

Švietimo reformos kai kuriems jau kelia siaubą. Žurnalo „Reitingai“ redaktorius Gintaras Sarafinas pasidalijo vienos mamos laišku, kuriame ji teigia esanti pakraupusi nauja tvarka.

REKLAMA

Pasak G. Sarafino, šaunu, kad Seimo nariai renkasi į neeilinę sesiją, nes reikia kelių skubių sprendimų.

„Galima rinktis: galbūt reikėtų įvesti naują mokestį šeimoms, o gal geriau tiesiog pakeisti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavadinimą. Žvelgiant į jos darbus, labiausiai tiktų šis – Ne švietimo, ne mokslo ir kvailysčių ministerija“, – socialiniame tinkle „Facebook“ dalinasi G. Sarafinas.

Jis pateikė argumentą vieną, bet, kaip pats sako, sprogdinantį – vienos mamos laišką, kuris gautas vakar:

„Labas vakaras, dalyvauju gimnazijos susirinkime ir esu pakraupusi  per metus mokykla turi nupirkti per 100 nešiojamų kompiuterių, nes reikia 185 tam, kad vaikai III gimnazijos klasėje galėtų laikyti tarpinį egzaminą pagal naują tvarką. Ministerija įvedė tvarką, o lėšų kompiuteriams arba technologijai neskyrė. Su šiuo iššūkiu susiduria visos gimnazijos. Gal kažko nežinom, gal jūs turit daugiau informacijos.“

REKLAMA

„Prognozavome, kad po naujausių reformų švietime, šeimas ištiks šokas, bet nemanėme, kad viskas prasidės taip greitai (nes kol kas šeimos daug ko nežino ir naujovės jų dar nepalietė). Iš tikrųjų tai ką matome dabar, yra tik žiedeliai, didelius ir šokiruojančius vaisius skinsime 2024-aisiais. Kai kam, regis, tai bus tiesiog nokautas“, – apibendrina G. Sarafinas.

Visi normalūs jau pakraupę
Visi normalūs jau pakraupę
Šita ministrė absoliučiai nekompetetinga, kaip ir visa likusi praktikantų vyriausybė !
Visi jie atrinkti pagal paklusnumą ir nesugebėjimą turėti savo nuomonę.
Jie yra tik svetimos valios vykdytojai.
Už tai Vilniaus vaikams ir privačioms mokykloms Šimašius pinigų negaili,O Šiugždinienė tegul paaiškina ,kodėl kaimo vaikas gauna mažiau pinigų negu Vilniaus vaikas ir ar čia švietimo ministerijos reikalas?Nes akivaizdu,kad rajono savivaldybės turi mažiau pinigų ir net ant popieriaus taupo,bet kuo čia dėti vaikai?Nei gėdos nei sąžinės neturi ši ministrė ,sėdi savo ministerijoje su parazitiniais centrais,departamentai ,kurie daug metų už nieką neatsako.Kur dabar su Armonaitės partijoje už švietimą atsakingas buvęs rektorius Žukauskas?Nes jo darbas tik belytė ideologija mokyklose ir parašai ,akd viskas bus gerai tolimoje ateityje po tūkstanmečio,
Nupušusi jūs. Mama gi rašo- sedziu klasės susirinkime.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų