Rašyti komentarą...
Labai pritariu. Nes taip ir neaišku,ką vadiname privačia mokykla.
Kodėl jūs čia piktinasi patys savimi ir ta motina kaip Ukrainai žudyt žmones greit suaukojat milijonus o kodėl gaila ir baisu savo vaikams pirkti kompiuterius ar dar kažką naudingo keista
@Dainius Iš replikos darytina prielaida, kad Jūs neaukojat Ukrainai, bet yra abejonės, kad ir kompiuterį kažin ar nupirktumėt. O gal Jūs vienas iš tų, kurie "išmaniosios" ministerijos koridoriais vaikštot?
Mažiau skirkite karo kurstymo propogandai o tuos pinigus vaikams į mokyklas o privaciom spyga taukuota nes dabar yra neteisybė kai yra remiamos privačios savo klano narių verslas ir kraunasi milijonus mūsų saskaita čia ir pinigai kompiuteriams
@Nepagarbos Privačiose mokyklose, jeigu ką, irgi Lietuvos vaikai mokosi. Be to privačiose mokyklose besimokantys vaikai gauna mažiau pinigų iš valstybės nei valstybinėse. Taip, kad mažiau bambėkite ir nepavydėkite.
@Privati O turėtų iš valstybės iš vis negauti, nes mokyklas PRIVATI. Taigi, tėvai turėtų mokėti patys. O jeigu sakysit, kad turit teisę, nes mokat mokesčius valstybei, tai ir rinkitės valstybinę mokykląą.
Is kur gali buti kompetencija nes paskyriami tik savi,
Tad kompetencijos nelaukit
Isvada, priedurniu kolegija
Duokit informatikos pamokoje, susirinkti kompiuteri, arba sugedusi pataisyti, puiki praktika ...
Jau iseiciu pilna
Sedit davolni, tai ir sedekit, kas cia yra po 300 susimoket gi uzdirbat =))
Apskritai, kam tie laptopai? Imkit kineskopinius stacionarius kompus, jie veiks 20metu ir zymiai bus pigesni.... oj ne reik wordo faila atidarynet su paciu naujausiu ismaniausiu irankiu!!!
Cia tas pats kas valgyklas atidavynejo privatininkams, idiotu valdoma valstybe. Ruskyne valgyklos savos. Benkartai jus nelaimingi. =)))
Idiokratojoje tame filme buvo švietimo ministras ir jis buvo protingesnis...
Emigruokit kam nepatinka. Ubagai bemoksliai, elitas bus mokomas privatininku, gydomas be eiliu. Jokia cia paslaptis... is medzio iskritot, seniai ta igyvendina. Buvot avys ir esat. Gal apie liberastinina el. Pakalbet ar keliuku siaurinima? Ko niekas ant kelio nestovejo? Ko masinu nepristatet?
Ukininkai bando stotis o jus kaip buvot buozgalvio smegenu taip ir esat....
Paskaitai dellfio ufonautu, jie patenkiti, kalba apie karbauskio vagis, ir saiposi is apvagybejimu zmoniu..... jiems norma, kad pencininkas nenori nutraukyneti prabangios el. Sutarties nes neisgali nuvaziuoti ar nesuvokia kaip prisijungti prie el. Sistemos... zodziu be zodziu musu tauta benkartu, auga ir "tobuleja". Be jokios sazines.
@BABA Dėka tokių ministru
Už tai Vilniaus vaikams ir privačioms mokykloms Šimašius pinigų negaili,O Šiugždinienė tegul paaiškina ,kodėl kaimo vaikas gauna mažiau pinigų negu Vilniaus vaikas ir ar čia švietimo ministerijos reikalas?Nes akivaizdu,kad rajono savivaldybės turi mažiau pinigų ir net ant popieriaus taupo,bet kuo čia dėti vaikai?Nei gėdos nei sąžinės neturi ši ministrė ,sėdi savo ministerijoje su parazitiniais centrais,departamentai ,kurie daug metų už nieką neatsako.Kur dabar su Armonaitės partijoje už švietimą atsakingas buvęs rektorius Žukauskas?Nes jo darbas tik belytė ideologija mokyklose ir parašai ,akd viskas bus gerai tolimoje ateityje po tūkstanmečio,
O tai ta mama dar tebelanko mokyklą ir sėdi klasėje per pamokas? Gal kokia nupušusi visai?
@stebiuosi Nupušusi jūs. Mama gi rašo- sedziu klasės susirinkime.
@stebiuosi Tai visą gyvenimą ir prasistebėsi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų