Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Dienraštis „Lietuvos rytas“ rašo, kad jeigu žvaigždžių yra daug, tai galėtų būti ženklas, jog partija yra arba turtinga, arba populiari – tokia patraukli, kad net garsenybės pro šalį neina.
Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šįsyk nosį konkurentams nušluostė Liberalų sąjūdis ir Tėvynės sąjunga. Mat Liberalų sąjūdis suviliojo Psichu pasivadinusį atlikėją, kurį visi prisimena iš realybės šou „Akvariumas“. Dainininkas ten viešai pasimylėjo su tuomete televizijos laidų vaikams vedėja Jolita Višinskyte-Raudona. Tomas Krivickas-Psichas kandidatuoja Ukmergėje.
„Lietuvos rytas“ mano, kad pagal avantiūrizmo dvasią dainininkas lengviau pritaptų Darbo partijoje, kurią įkūrė Viktoras Uspaskichas, garsėjantis meilės nuotykiais. Bet, kaip teigia pats būsimasis politikas, kas pirmasis paprašė, tas ir gavo.
„Choras“ – dar vienas šios partijos ėjimas žirgu. Grupės ŽAS narys Linas Zareckas tėra rinkimų štabo vadovas, o ne kandidatas. Bet vis tiek rinks taškus ir savo veidu, ir populiarumu.
Konservatorių laimėjimas – Liveta Kazlauskienė. Ji - tiesiog vaikščiojanti ir dainuojanti Tėvynės sąjungos reklama. Tėvynės sąjunga puikuojasi ir kita garsenybe - Algiu Ramanausku-Greitai. Vilniaus miesto tarybos nariu pretenduojantis tapti A.Ramanauskas nėra visiškas naujokas politikoje, rašo „Lietuvos rytas“.
O Plungės rajono rinkėjai tarp konservatorių kandidatų rado „TV pagalba“ vedėją Gediminą Jaunių. Žvelgdami į jį Plungės rajono rinkėjai turėtų patikėti: jeigu padeda televizijos laidoje, padės ir tikrame gyvenime.
Artūro Paulausko vadovaujamos Naujosios sąjungos kandidatų į Kauno rajono savivaldybę sąrašo pirmoje vietoje – dabartinis tarybos narys humoristas Artūras Orlauskas, rašo „Lietuvos rytas“.
Darbo partija šiame mūšyje – irgi ne beginklė. Anksčiau sodriu balsu išsiskyrė Vladimiras Prudnikovas, tačiau būdamas valdžioje išgarsėjęs paliktais vaikais, anūkais ir žmonos koncertinėmis kelionėmis už valdiškus pinigus. Dabar Darbo partija prisiviliojo naujų reklaminių veidų.
Į Birštono merus taikosi buvęs humoristas Valdas Vižinis. Kaune Darbo partijos vardą garsina televizijoje, naktiniuose klubuose, restoranuose ir kitose vietose pasireiškęs Gediminas Juodeika.
Liberalų ir centro sąjunga turi Edmundą Kučinską. Jis siekia išsaugoti Klaipėdos tarybos nario mandatą. Krikščionys demokratai mėgina žaisti Lietuvoje gerai žinomu Palangos sveikatos mokyklos įkūrėjo Dainiaus Kepenio vardu.
Partijos vilioja ne tik scenos, bet ir sporto įžymybes. Ilgametis Kauno „Žalgirio“ žaidėjas ir daugkartinis įvairių turnyrų laimėtojas Darius Maskoliūnas nuo šiol – liberalcentristų komandoje. Jis kandidatuoja į Vilniaus miesto tarybą. Anot „Lietuvos ryto“, garsus krepšininkas ir kazino lošėjas Sergejus Jovaiša bei buvęs žalgirietis Gintautas Šivickas žaidžia socialliberalų komandai. Šios komandos naudai dirba ir garsaus įžaidėjo Tomo Pačėso vardas.
Nesėkmingai Lamanšo sąsiaurį bandęs įveikti ultratriatlonininkas Vidmantas Urbonas planuoja įveikti savivaldos barjerą kartu su Panevėžio konservatoriais.
Į savivaldybių tarybų rinkimus einančių ryškių asmenybių būrį papildė dar viena garsenybė - liberaldemokratų partijos Ignalinos rajono kandidatų į savivaldybės tarybą sąraše ties 20-uoju numeriu įrašyta Lietuvos tarzanu save tituluojančio 64 metų Algimanto Arcimavičiaus pavardė.
Dienraščiui Lietuvos tarzanas teigė, kad tapęs politiku didžiąją dalį darbų stengsis atlikti savo buveinėje – Pavarių miško slėnyje, šalia tekančio Variaus upelio.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų