Partiją „Tvarka ir teisingumas“ paliko visas Lazdijų skyrius

 Partiją „Tvarka ir teisingumas“ antradienio vakarą paliko visas partijos Lazdijų skyrius su skyriaus pirmininke, buvusia kandidate į Lazdijų rajono savivaldybės meres Laima Stankevičiene, rašo portalas 15min.lt.

„Tvarkiečių“ pyktį sukėlė jos vadų Rolandui Pakso ir Kęsto Komskio bei prezidiumo sprendimas palaiminti vadinamojo Renatos Smailytės skandalo herojų Albiną Žymančių rinkimų į Lazdijų rajono savivaldybės tarybą sąrašo vedliu.

„Tai – skyriaus užgrobimas. Tai yra visiškas partijos vadovų, konkrečiai Kęsto Komskio ir Rolando Pakso, nesiskaitymas su partijos įstatais, su demokratija, su partijos narių nuomone, su demokratiškai išrinktais kandidatais į savivaldybės tarybos rinkimus. Mus apspjaudė, pažemino, ir net neatsiprašė mūsų žmonių“, - neslėpė nuoskaudos ir pasipiktinimo dabar jau buvusi partijos „Tvarka ir teisingumas“ Lazdijų skyriaus pirmininkė L.Stankevičienė

Prieš pat baigiantis pareiškinių dokumentų dalyvavimui savivaldybių rinkimuose terminui, Vyriausiajai rinkimų komisijai buvo pateiktas ir įregistruotas naujas sąrašas, kurio lyderis – Valstybės saugumo departamento pažymoje dėl grėsmių nacionaliniams šalies saugumui minėtas buvęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės vadas pulkininkas A.Žymančius, buvęs Lazdijų rajono meras ir buvęs Naujosios sąjungos Lazdijų skyriaus lyderis Jonas Matulevičius bei pastarojo sūnus, oficialiai jaunuoju ūkininku įsiregistravęs Raimondas Matulevičius.

REKLAMA

A.Žymančius išgarsėjo prieš dešimtmetį. Buvo nustatyta, kad tuometinio Lazdijų pasienio rinktinės vado A.Žymančiaus vairuotojai, R.Pakso ir kitų aukštų „tvarkiečių“ prašymu be eilės per valstybės praleisdavo mašinas, kuriomis apsipirkti į Lenkiją vykdavo su R.Paksu sieta odontologė Renata Smailytė bei Rusijos mafijos atstovų draugės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
p
pastebejimas
2015-01-21 10:14:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
L. Stankeviciene saunuole. Nenusileido "bobu seklintojui" ir "politikui nevykeliui". Vis stipriau sklinda puvesio kvapas.
Atsakyti
-1

W
Wow..
2015-01-21 10:33:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau ..vis aiskeja ir aiskeja,,,kas ten nori ""buti". Tik jo noras,.Prezidentu,,,antra karta,....na manau ...si veikeja reikia vyt lauk is Euporos,,,ten jis smirdi,,VISUR,,,VISUR,..VISUR,,,,
Atsakyti
-1

J
Jis
2015-01-21 10:37:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis yra ligonis...ko Jus norite is jo,,,jis privalo buti,,,tik namuose,,saugomas ir maitinamas,,Zmonos,,,,tiek ziniu,
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų