Pareigūnų dėmesį patraukė prabangaus BMW rentgeno nuotraukos: griebėsi zondo

Cigaretes kontrabandininkai bando vežti ne tik senomis lupenomis. Muitinės pareigūnai kone tūkstantį pakelių ištraukė iš prabangaus 7 klasės BMW.

5

Į Medininkų postą atvykęs baltarusis iš sieną kertančių piliečių pernelyg neišsiskyrė. Prabangų BMW vairuojantis vyras poste įsuko į žaliąjį kanalą, taip deklaruodamas, kad jokių prekių, kurių kiekis yra didesnis už nustatytas įvežimo normas arba kurioms taikomi draudimai ar apribojimai, negabena. Tai dar kartą patvirtino ir apie tai paklausiusiam pareigūnui.

Tačiau su vairuotoju bendravusiam muitininkui baltarusis pasirodė įtartinas, todėl BMW jis nukreipė patikrinti rentgenu. Analizuodami rentgeno nuotraukas muitininkai netruko išsiaiškinti, kad automobilio kuro bake, salone, dugne, bagažinėje ir po priekiniais sparnais esančiose ertmėse galimai yra to, ko pagal gamyklinius BMW parametrus neturėtų būti. Į šias ertmes įleidę specialų siauroms angoms apžiūrėti skirtą zondą, muitininkai aiškiai pamatė ten sudėtus cigarečių pakelius. Liko tik juos ištraukti.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baltarusio rizika nepasiteisino – muitinėje paliko ir kontrabandą, ir prabangų BMW

Tik pradėjus išėmimo darbus iš BMW slėptuvių ėmė byrėti tūkstančiai pakelių baltarusiškų „NZ8“, „Minsk“ ir „Premjer“ cigarečių. Bendra gabentų rūkalų vertė siekia daugiau kaip 7700 eurų.

Juos per sieną nelegaliai gabenusiam vyriškiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, o kontrabandiniai rūkalai sulaikyti. Tais atvejais, kai transporto priemonė naudojama kontrabandai gabenti, ji taip pat yra sulaikoma, todėl laikydamiesi įstatymų, muitinės pareigūnai baltarusiui nurodė muitinėje palikti ir kone 20 tūkst. eurų vertės BMW 740IL.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų