Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) atstovai teigia, kad už pastaruoju metu padažnėjusius kraupius nusikaltimus, kurių aukomis tampa visiškai nekalti žmonės, atsakomybė visų pirma tenka aukščiausiems šalies politikams.

REKLAMA

„Buvo tragedijų Klaipėdoje, Kazlų Rūdoje, Biržuose. Dabar – protu nesuvokiamas nusikaltimas Dembavoje. Po kiekvieno iš šių įvykių mūsų politikai rėkte rėkė, kad dėl visko kalti savo pareigas netinkamai atliekantys policininkai. Tačiau aš politikams, visų pirma, pasiūlyčiau atsistoti prieš veidrodį ir įdėmiai įsižiūrėti. Esu tikras, kad beveik kiekvienas iš jų ten pamatys žmogų, kuris savo neveiklumu yra prisidėjęs prie visų minėtų nusikaltimų. Nes būtent dėl politikų teisėsauga šiandien yra nuskurdusi ir nukraujavusi. Tokia, kokios trokšta nusikaltėliai“, – teigia NPPSS tarybos narys Tomas Vaitkunskas.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jo, vienintelis pastarųjų dienų politikų rūpestis – kaip kuo įmantresnėmis frazėmis ir Konstitucinio teismo sprendimu pridengti didėsiantį savo ir aukštų valdininkų darbo užmokestį.

Konstituciniam teismui išaiškinus, jog krizės metu valstybės tarnautojams ir pareigūnams darbo užmokestis buvo sumažintas iš dalies pažeidžiant Konstituciją, Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius teigė, jog jau šį rudenį bus priimti teisės aktai, būtini darbo užmokesčiui atkurti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų