Rašyti komentarą...
Kokia kaina ikainavo policijos pareigynai auku gyvybes na tai tikriausiai politiku darbas issiaiskinti. Man labai idomu kiek kainuoja ivesti sistema , kad policijos atskiri komisariatai nedirbtu kaip "UAB'ai", o nusikalteliai nebutu ju klientai. Kad vieno miesto komisariatai nedirbtu kaip konkurencines firmos. Tyrejai ir prokurorai baugina nusikaltelius, kad kuo greiciau jie susiprotetu ieskoti rysiu issipirkti savo kalte. Jeigu vienas komisariato tyrejas apklausia itariamaji, tai kitam gale miesto, esantis kitas komisariatas, kuriam reikia taip pat apklausti ta pati itariamaji, ne tik nieko nezino apie padaryta apklausa, bet ir apie kontaktus- gyvenama vieta, telefono numeri. Viska daro nuo nulio. Vel raso popierinius laiskus itariamo ar liudininko bobutei i namus, kur yra registruotas itarimasis ar liudininkas. Itariamam asmeniui ar liudininkui , net nereikia piktybiskai vilkinti parodymu davimo, nes paprasciausiai kvietimus atvykti jis gauna per velai arba is viso kvietimai itariamo ar liudininko nepasiekia. Gal atsakys koks nor sios sistemos ikaitas. Kiek kainuoja vienam komisariatui is kito komisariato susizinoti itariamo ar liudininko mobilu telefona ar tikslia gyvenama vieta ir jam paskambinti ar nusiusti kvietima registruotu laisku?
nieks nelaiko policininku ju darbuose,pirmyn i statybas ar uzsieni ilgesnio lito.bet jei dirba prasau dirbti gerai uz visas privelegijas kurias teikia darbas
Profsąjungos atstovas teisus dėl LR politikų nusikalstamo neveiklumo prichvatizacijos procese.To pasekoj atsirado didžiausia socialinė atskirtis , didžiausias savižudybių skaičius. Valdininkai dabar traukia skylėtą antklodę savo pusėn... Eilinis LR pilietis liko valdančiųjų ponų nuskriaustas ir užmirštas,KT spendimai nevykdomi ,Konstitucija tik popieriuje.
"...teisėsauga šiandien yra nuskurdusi ir nukraujavusi."
O kaip su Klonio gatvė ???
politikai neturi daugiau ką veikti,tik kaip ginti GĖJŲ eitynes. Aš Gražulio vietoje, organizuočiau,kad NIEKAS tuo metu nesirodytų toje teritorijoje,kur GĖJAI rengia eitynes. Tegul save ir savo" grožybes" demonstruoja vienas kitam... nors ir taip jie vienas kitą pažįsta. O politikai parodo,kad nieko daugiau nesumasto,kaip užsiiminėti niekais SEIME.
Į viršų