Panevėžio r. tarnybinis šuo Grantas padėjo susekti įtariamuosius automobilio vagyste.

2012 m. liepos 10 d. apie 11 val. Panevėžio apsk. VPK gautas nurodymas vykti į Panevėžio r. Ramygalos sen. Sokelių k. kur miško masyve yra paliktas vogtas automobilis, o įtariamieji pasišalino į miško gilumą.

Vykstant į įvykio vietą tarnybiniu automobiliu, buvo gauta papildoma informacija, kad iš įvykio vietos pasišalino du 16-18 metų amžiaus jaunuoliai. Vienas iš jų buvo apsirengęs juodos spalvos marškinėliais bei mūvėjo juodos spalvos šortus, kitas jaunuolis vilkėjo raudonos spalvos marškinėlius.

Atvykus į įvykio vietą, aptiktas paliktas baltos spalvos automobilis VW GOLF, be valstybinių numerių, kuris stovėjo miško keliuke. Tarnybinis šuo Grantas ėmė sekti įtariamųjų pėdomis. Grantas nuvedė pareigūną miško masyvu, apie 2 kilometrus, kol pareigūnas pasiekė laukymę. Informacija radijo ryšiu buvo perduota kitam patruliui. Dar apie pusė kilometro Grantas vedė pėdomis link sodybos. Čia jau laukė kitas patrulis su tarnybiniu automobiliu, kuris informavo, kad du įtariamieji sulaikyti. Su tarnybiniu automobiliu apvažiavus miško masyvą iš kitos pusės, kinologas su tarnybiniu šunimi laukuose sulaikė dar du įtariamuosius automobilio vagyste.

Įtariamieji pristatyti į Panevėžio aps. VPK Panevėžio r. policijos komisariatą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų