Panevėžio merą vyras išvadino komjaunuolių lyderiu

Panevėžio apylinkės teismas penktadienį atvertė ir sutrumpinta tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje šmeižtu yra kaltinamas Panevėžio merą Rytį Mykolą Račkauską komjaunuolių lyderiu feisbuke pavadinęs vyras. 

Kaip pranešė teismas, kaltinamasis K.K. feisbuke pernai vasarą mažiausiai keturis kartus R. M. Račkauską tyčia pavadino komjaunimo nariu ir lyderiu.

„Bylos medžiagoje nurodoma, kad taip paskleista paniekinanti bei žeidžianti R. M. Račkausko garbę ir orumą informacija, sudaro prielaidas pakirsti pasitikėjimą juo, kaip asmeniu ir Panevėžio miesto meru“, – teigiama teismo pranešime. 

Bylą teismas išnagrinėjo sutrumpinto proceso tvarka, per vieną posėdį. 

Sprendimą ketinama skelbti kovo 19 dieną. 


Rašyti komentarą...
P
Panevezietis
2021-03-06 14:59:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na žinote,tai jau visiškas teisinis marazmas.Pilieciui,kuris išreiškia savo nuomonę apie kitą pilieti,nesvarbu,ar tai būtų meras,prezidentas(pagal konstituciją visi yra lygus)ir jam yra iškeliama baudžiamoji byla,tai visiškai neatitinka demokratijos principams iš esmės.Tai yra pirmi žingsniai totalitarinio režimo link.P.s būtent kai eilinis pilietis išreiškia savo nuomonę apie valdziazmogi(nors šis žodis dabar visuomenėje skamba kaip keiksmažodis)
Atsakyti
0

A
2021-03-05 19:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne komjaunuolis. o tikras pid... .as su kasytė..
Atsakyti
-1

K
Koste
2021-03-27 07:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš už merą bet čia tai jau virš visko nu ir kas kad pavadino nusispjovei ir tiek per kelis teismus praėjus manau naudos neliktų nėra nusikaltimo sudėties
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų