Už neapykantos kurstymą po Raskevičiaus „Facebook“ įrašu – pusės metų laisvės apribojimo bausmė

Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl kurstymo prieš homoseksualius asmenis kaltu pripažino 26-erių metų sostinės gyventoją. Teismas nuteistajam skyrė galutinę 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant jį per visą laisvės apribojimo laikotarpį tęsti darbą arba būti užsiregistravus Užimtumo tarnyboje.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vilnietis praėjusių metų lapkričio mėnesį socialiniame tinkle „Facebook“ po Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus paskyroje patalpintu politinės reklamos įrašu parašė komentarą, kuriuo viešai skatino neapykantą, kurstė smurtauti ir fiziškai susidoroti su politiku dėl jo seksualinės orientacijos, rašoma Lietuvos Respublikos prokuratūros pranešime. 

Teismas konstatavo, kad sostinės gyventojas padarė du nesunkius nusikaltimus tiesiogine tyčia.

Įvertinęs tai, kad ikiteisminio tyrimo metu jaunuolis pripažino savo kaltę ir nuoširdžiai gailėjosi, prokuroras kreipėsi į teismą dėl proceso užbaigimo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas pripažinti vilnietį kaltu dėl nusikalstamų veikų, numatytų Baudžiamojo kodekso 170 str. 2 d. ir 3 d. (Kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę) ir skirti jam laisvės apribojimo bausmę.


Rašyti komentarą...
A
2021-03-03 12:15:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kad pats kursto, tai nemato. Baisu iki ko nusigyvenom.
Atsakyti
-20

p
politikai
2021-03-03 12:16:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir lakūnai.Negi užtenka įropoti į seimą ir jau politikas? Tai kokiam tarakonui užtenka įlįsti į pilotų kabiną ir jis jau lakūnas?
Atsakyti
-15

A
Aha nu jo
2021-03-03 12:14:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai paviesinkit, uz kokius zodzius gresiz laisves apribojimai.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (124)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų