Pamatykite: gaisrą Alytuje gesinančių gaisrininkų kasdienybė

Išskirtiniuose portalo tv3.lt kadruose – su gaisro padariniais Alytuje kovojančių gaisrininkų kasdienybė. Pareigūnai užkandžiauja nemokamai jiems teikiamu maistu ir sulaukia valdžios atstovų vizitų.

18

Alytuje jau beveik savaitę kovojama su gaisru padangų perdirbimo gamykloje. Gaisrą malšina kelios dešimtys ugniagesių iš Alytaus, aplinkinių savivaldybių, taip pat ir iš kitų Lietuvos vietų.

Portalo tv3.lt užfiksuotuose kadruose matyti, kad gaisrininkai po pavojingo darbo gaisravietėje atsipučia užkandžiaudami. Alytaus verslininkai nemokamai maitina su nelaime kovojančius pareigūnus.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alytuje gaisrą gesinančių gaisrininkų kasdienybė

Nuotraukose matyti, kad gaisrininkus lanko ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Politikas aktyviai informuoja visuomenę apie gaisro situaciją savo feisbuko profilyje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Alytuje spalio 16 d. naktį kilo gaisras padangų perdirbimo gamykloje, kurios plotas siekia apie 2 tūkst. kvadratinių metrų. Penktadienį gaisras buvo lokalizuotas, ugniagesiai įvykio vietoje dirba toliau. 

Pramonės rajone leista dirbti tik bendrovei „Šilumos tinklai“, čia atvykstantiems įmonės „Dzūkijos vandenys“ ir Bendrojo pagalbos centro darbuotojams. 

Alytaus gyventojams toliau rekomenduojama kuo mažiau laiko praleisti lauke, o labiausiai užterštose vietovėse vykdyti Ekstremalių situacijų komisijos rekomendacijas.


Rašyti komentarą...
A
Alytus
2019-10-22 19:20:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki šiol patiko tv3 žinios, bet matau, jog ir jūs šokat pagal valdžios dūdelę. Bijot objektyviai parodyti apie gaisrą Alytuje. Liūdna žurnaliūgos, liūdna....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų