Pakruojyje nėščią seserį sumušusiai moteriai pareikšti įtarimai Nukentėjusioji po medikų apžiūros išleista iš ligoninės

Sukrečianti žinia savaitgalį visuomenę pasiekė iš Pakruojo. Policija pranešė, kad gegužės 15 d., 22.20 val., sumušta nėščia moteris.

Paaiškėjo, kad konfliktas Pakruojyje esančiame bute įvyko, kai pas nėščią moterį į svečius atvyko jos sesuo.

Nukentėjo 15 savaičių jau nėščia 33 metų Pakruojo gyventoja. Jos sesuo – 1990 metų gimimo. Nukentėjusioji dėl gresiančio persileidimo buvo paguldyta stebėjimui į ligoninę. Nustačius, kad pavojaus nėra, nukentėjusioji išleista iš ligoninės.

Pareikšti įtarimai

Prabėgus dviem dienom Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino, kad smurtavusi moteris pirmadienį iškviesta į komisariatą.

Jai pareikšti įtarimai pagal straipsnį dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Už tai asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Tiesa, portalo tv3.lt žiniomis, smurtu įtariama moteris gali turėti psichologinių problemų. Anksčiau jai buvo taikytas priverstinis gydymas. O pastaruoju metu ji buvo stebima jau gyvendama laisvai.

Policija praneša, kad konflikto metu abi moterys buvo blaivios.

Situacija – vertinama

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Radviliškio rajone Larisa Paurienė tv3.lt pasakojo, kad apie įvykį Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba gavo pranešimą iš policijos komisariato.  

„Tarnyba vertina vaiko situaciją, aiškinasi vaiko rizikos bei apsaugos veiksnius. Šeimoje yra dar vienas nepilnametis vaikas. Buvo vertinta vaiko situacija, bus aiškinamasi – ar šeima pati gali išspręsti esamas problemas ir užtikrinti saugią aplinką vaikams, ar šeimai reikia pagalbos.

O patikslinus situaciją bus sprendžiama, kokios pagalbos šeimai reikia. Šiuo metu dėl tikslesnių vaiko teisių gynėjų veiksmų ir pagalbos šeimai dar nenuspręsta“, – sakė ji.

L. Paurienė pridūrė, kad po medikų apžiūros moteris išleista į namus, duomenų apie pavojų motinai ir būsimam kūdikiui nėra. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų