Pakeisti Dalią Grybauskaitę sieks žinomos politikės moterys?

Prezidento rinkimai artyn, tačiau ir populiariausi politikai vis slapukauja, ar jie sieks tapti naujuoju valstybės vadovu. Šiems tylint savus kandidatus į prezidentus drąsiai vardija pati tauta.

Po specialios apklausos aiškėja, kad iš anksto nenurodant jokių galimų pretendentų lietuviai dažniausiai mini tris žinomus vyrus. Tačiau gali būti, kad pakeisti Dalią Grybauskaitę sieks ir žinomos politikės moterys.

Tauta vardija savus kandidatus

Pirmoji apie galimą dalyvavimą rinkimuose prakalbo Aušra Maldeikienė. Tiesa, ji rinkimuose žada dalyvauti, jei į juos neis kita poltikė.

Dainuoti, šokti laiko bus daug, tačiau dirbti Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaitė dar gali pusantrų metų. Tiek jai liko iki kadencijos pabaigos. Kas planuoja bent mėginti ją pakeisti, niekas nei iš politikų, nei iš kitų žinomų žmonių neprisipažįsta. Tad tauta vardija savus kandidatus.

Bet iki šiol tempia gumą ir sprendimo nesako. Nors viešai yra tikinęs, kad dėl to jau apsisprendęs.

A. Maldeikienė iškėlė sąlygą

Beje, maždaug pusė apklaustųjų nepaminėjo jokio kandidato. Kiti 12 politikų ir visuomenininkų surinko po vieną kitą procentą. Čia ir konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis, kuris kandidatuoti į prezidentus dar negali, čia ir tvarkietis Rolandas Paksas, kuris kandidatuoti į prezidentus jau negali. Beje, vyresni žmonės dažnai minėjo socialdemokratę Viliją Blinkevičiūtę.

O moterų, kurios jau apsisprendusios – yra. Aušra Maldeikienė eiti į rinkimus pasiryžusi. Bet turi vieną sąlygą.

Beje, kad ir kaip norėtų matyti Maldeikienę rinkimuose, Ingrida Šimonytė vilčių, kad dalyvaus, pati dar neatima.

Dalia Grybauskaitė savo įpėdinį sužinos dar kitą pavasarį. Prezidento rinkimai vyks 2019 gegužę.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:

 


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2017-10-21 08:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maldeikiene, pilnatis jau baiges. Atsipalaiduok. Su tom savo nesamonem susipyksi su paskutiniais tau simpatizuojanciais zmonem.
Atsakyti
0

P
Petras
2017-10-21 09:20:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepanašu ,kad M M ( Matijošaitis ,Maldeikienė ) ką nors laimėtų. Kažkas nori paruošti tinkamą dirvą rinkimams, pasijuokti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų