• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pakartotinai paskelbus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) vadovo konkursą, šiai įstaigai sieks vadovauti 11 pretendentų.

Pakartotinai paskelbus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) vadovo konkursą, šiai įstaigai sieks vadovauti 11 pretendentų.

REKLAMA

„Turime 11 reikalavimus atitikusių pretendentų į šį konkursą. Dabar vyks jų kompleksinis vertinimas“, – BNS informavo Valstybės tarnybos departamento atstovė Lina Biekštaitė.

Pirmą kartą balandį skelbtame konkurse siekė dalyvauti keturi reikalavimus atitikę pretendentai, tačiau reikiamą balų skaičių surinko tik vienas iš jų.

Dėl to konkursas buvo pripažintas neįvykusiu – jis birželio gale paskelbtas dar kartą. Pagal nuostatus vertinimo komisijoje turi būti išrenkami du laimėtojai, kurie privalo surinkti ne mažiau kaip šešis balus. Iš šių kandidatūrų įstaigos vadovą renkasi sveikatos apsaugos ministras.

Konkurso sąlygose, kaip ir anksčiau, reikalauta turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (magistro laipsnį), mažiausiai trejų metų vadovaujamo darbo patirties, mokėti anglų, prancūzų arba vokiečių kalbą.

REKLAMA
REKLAMA

Be kita ko, šių pareigų siekiantis žmogus turėjo atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, turinčią žymą „Slaptai“.

REKLAMA

Nuolatinio NVSC vadovo nėra nuo kovo vidurio

Nuolatinio vadovo NVSC neturi nuo kovo vidurio, kai sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys tuometį įstaigos direktorių Robertą Petraitį atleido iš pareigų. Jo pareigas laikinai perėmė įstaigos Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Giedrė Aleksienė.

A. Dulkys tokį sprendimą priėmė po buvusiam vadovui nepalankaus metinio įvertinimo vasario viduryje, tačiau R. Petraitis su vertinimo išvadomis nesutiko ir paprašė ministerijos, kad jo veiklą įvertintų speciali komisija.

Kaip kovo pradžioje informavo sveikatos apsaugos ministras, komisijos išvados patvirtino jo „matymą ir vertinimą“.

Atleidimą iš pareigų R. Petraitis šiuo metu ginčija teisme.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų