Labiausiai Lietuvoje pasitikima ugniagesiais gelbėtojais, o mažiausiai patikimos institucijos, visuomenės vertinimu, yra Seimas ir partijos, rodo apklausa.

Iš „Lietuvos ryto“ šeštadienį skelbiamų „Vilmorus“ balandį vykdytos apklausos rezultatų matyti, jog per mėnesį šiek tiek augo pasitikėjimas ir mažėjo nepasitikėjimas beveik visomis institucijomis.

Šiek tiek suprastėjo tik užtikrintai pirmoje vietoje esančių ugniagesių gelbėtojų vertinimas - pasitikėjimas sumažėjo nuo 92,2 proc. kovo mėnesį iki 91,3 proc. balandį, nepasitikinčiųjų atitinkamai išaugo nuo 0,7 iki 1,7 procento.

Pasitikėjimas bažnyčia padidėjo nuo 55,6 iki 57,7 proc., „Sodra“ - nuo 49 iki 52,4 proc, švietimu - nuo 48,3 iki 50 proc., kariuomene - nuo 51,2 iki 53,6 procento.

Iš vertintų 18 institucijų mažiausiai pasitikima partijomis, bet pasitikinčiųjų jomis per mėnesį irgi padaugėjo - nuo 4,8 iki 6,4 procento. Nepasitikinčių partijomis sumažėjo nuo 67,3 iki 66,1 procento.

Priešpaskutinėje vietoje yra Seimas - juo pasitiki 7,3 proc, nepasitiki - 59,9 proc. (kovo mėnesį atitinkamai buvo 6,7 ir 61,9 proc.). Trečioje nuo galo pozicijoje yra Vyriausybė - ja pasitiki 21,2 proc., nepasitiki 34,4 proc. (buvo atitinkamai 18,8 ir 38,6 proc.).

Naujausią apklausą visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ atliko balandžio 4-9 dienomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
K
Kęstas
2014-04-19 20:21:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Knaisiodamasis mokesčių archyvuose, ekonomistas iš Paryžiaus Thomas Piketty aptiko, kad kapitalas turi polinkį koncentruotis nedaugelyje rankų. Thomas Piketty padarė išvadą, kad mes turime dirbti tam, kad kapitalas tarnautų demokratijai. Be šio darbo išeina atvirkščiai, demokratiją sunaikina koncentruotis linkęs kapitalas [1].

Šiuo požiūriu, mūsų laimėta kova prieš skalūnų dujų ir atominės elektrinės monopolijų atėjimą į Lietuvą yra svarbiausia demokratijos Lietuvoje istorijos dalis. Mes turime kuo didžiuotis! Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika
Atsakyti
0

S
SNORAS
2014-04-19 21:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
DĖL BANKO SNORAS ŽLUGDYMO D.GRYBAUSKAITĘ - LANDSBERGIO MARIONĖTĘ Į KALĖJIMĄ!
Atsakyti
0

K
Kęstas
2014-04-21 16:51:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos medikai piktybiškai užmušinėja žmones nieko nedarymu.
Taip išgaunami kyšiai iš tų, kurie nori, kad juos gydytų. Netikite? Štai faktai:

_Lyginant su ES duomenimis, mirštamumas dėl kraujotakos sistemos ligų 2,5 karto didesnis, piktybinių navikų 1,5, o (mirštamume) dėl išorinių priežasčių esame labiausiai atsilikusių ES šalių priekyje [1]._


Kaip tas nieko nedarymas, užmušant ligonį, atrodo? Štai konkretus dažnas pavyzdys:


_Panagrinėkime kardiologinio susirgimo – ūminio miokardo infarkto – pavyzdį. Kai toks ligonis gydomas mūsų vietos ligoninėje įprasta metodika – ramybe, lovos režimu ir simptominiais vaistais – mirštamumas kai kur siekia 30 proc [1]._


Kai ligonis nuo tokio gydymo miršta, medikas sako, kad širdelė neatlaikė. O štai kaip kiekvienas ligonis gydomas normaliame, be kyšių, būtinų medikų egzistavimui, pasaulyje:


_Kai ligonis gydomas šiuolaikiškai – nelaukiant transportuojamas ir atliekama trombolizė, koronarografija, angioplastika ir stentavimas artimiausiame Kardiologijos centre, o prireikus atliekama širdies kraujagyslių operacija – mirštamumas sumažėja daugiau nei 5 kartus. Tokie ligoniai atgauna gyvenimo ir darbingumo perspektyvą [1]._


Norite dar pagyventi? Pasiruoškite mokėti kyšius. Pradžioje sužinokite, kiek mokėti, už ką mokėti ir kam mokėti. Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų