Paaiškino, kaip reikės gauti galimybių pasą: technologijos nebus būtinos

Vyriausybė apsisprendė dėl naujų karantino atlaisvinimų. Kas ir nuo kada įsigalioja?

Apie tai – pokalbis su ekonomikos ir inovacijų viceministru Vincu Jurgučiu.

Visi nekantriai laukė šiandienos Vyriausybės sprendimų, kokie bus tie atlaisvinimai. Posėdis baigėsi, tai kas bus naujo? 

Vyriausybėje buvo priimta nemažai karantino pakeitimų. Labiausiai matomi ir ryškūs: prekyba savaitgaliais, kuri anksčiau buvo ribojama didžiuosiuose centruose ar turgavietėse. Šio ribojimo nebelieka. Barų, restoranų paslaugos buvo ribojamos iki 21 val. Tas laikas prasitęsė iki 22 val. Viduje galės žmonės galės gauti paslaugas, valgyti ar užkandžiauti su galimybių pasu. Lauke – be galimybių paso. 

Sporto klubai, SPA, baseinai, ar keičiasi kažkas?

Kitas paketas – su įvairių sporto klubų, baseinų, pirčių veikla. Iš esmės, yra dvejopas reguliavimas. Paslaugų tiekėjai galbūt galės pasirinkti, priklausomai nuo savo veiklos specifikos ir klientų rato. Vienoks ribojimas – pagal kvadratinius metrus ir bus galima priimti visus žmones. 

Tas galimybių pasas turėtų įsigalioti nuo ateinančio pirmadienio. Kaip žmonės įsidiegti ar turėti tą pasą?

Savo išmaniuoju įrenginiu, nuėjus specialiu tinklalapiu, prisijungus prie sistemos ekrane ir bus matomas tas galimybių pasas. Jį bus galima ir atsispausdinti, ir turėti telefone. Tiems žmonėms, kurie nesinaudoja technologijomis, jie galės gauti galimybių pasą per Registrų centro filialą. Pereinamuoju laikotarpiu veiks popieriniai dokumentai, jie bus pripažįstami. 

Visą pokalbį žiūrėkite video reportaže.

 


Rašyti komentarą...
C
Cia
2021-05-19 21:29:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniu laivas. Ką daugiau gali sugalvot vaivorykštė? Gal kaukės turės but vaivorykštės spalvom kaip to iškrypėlių gėjus ir kosmonautes armonikos?
Atsakyti
-12

t
tikras
2021-05-19 20:46:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
teroras
Atsakyti
-6

W
WW
2021-05-19 20:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
reto balvono rasinelis....
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų