Šimonytė: Nausėdos tikslo dėl COVID-19 skiepų iki liepos nepasieksime

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė atmeta galimybę, kad iki liepos 6 dienos bus pasiektas prezidento Gitano Nausėdos iškeltas tikslas, kad nuo COVID-19 bus paskiepyta 70 proc. suaugusių Lietuvos gyventojų. Vis dėlto, jos teigimu, iki to laiko didesnė dalis gyventojų turėtų būti paskiepyti bent viena vakcinos doze.

„Klausimas, kas yra „paskiepyti“. Paskiepyti viena doze – tai netoli to tikslo būsime. Bet pilnai paskiepyti tai tikrai nesugebėsime. Vertinti žmonių, kaip pilnai įsigijusių imunitetą, dar ir tą savaičių skaičių, kuris reikalingas, kad imunitetas pilnai susiformuotų, tai iki Mindauginių tikrai ne“, – žurnalistams trečiadienį sakė I. Šimonytė.

Jos manymu, iki liepos 6 dienos didžioji dalis Lietuvos gyventojų turėtų būti gavusi bent pirmąją vakcinos nuo COVID-19 dozę.

„Bet didžiausias skiepijimo paspartėjimas galimas būtent birželio mėnesį. Nes pagal tuos kiekius, kuriuos mums numato pateikti bent jau „Pfizer“, tie kiekiai turėtų būti bent 1,5 karto didesni negu dabar. Tai žmonėms sparčiai skiepijantis ir procesui vykstant sklandžiai, pirmąja doze paskiepytų mes turėsime didesnę dalį“, – prognozavo I. Šimonytė.  


Rašyti komentarą...
f
first
2021-05-19 17:26:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokietija jau salina karantina velniop, o jus cia dar su savo skiepais nerandat vietos, bilietus i kina siulot uz skiepa, garbes zodis-pasaulio pabaiga.
Atsakyti
0

o
oooo
2021-05-19 20:59:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam reikia dabar skiepytis, visvien rudeni is naujo skiepysites.
Atsakyti
0

I
Idomu
2021-05-20 07:45:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kada teismu atstovus skiepis kodel ta kasta rami tyli nesiskiepija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų