Paaiškėjo, kas pakeis girtą prie vairo pričiuptą buvusią NŽT vadovę

Išrinkta nauja Nacionalinės žemės tarnybos vadovė. Ja po asmens patikimumo patikrinimo pretenduoja tapti Daiva Mūrienė.

Norą dalyvauti konkurse Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus pareigoms užimti pareiškė 27 pretendentai, paskutiniame etape dalyvavo 7 asmenys.

Į konkurso komisiją, atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus, buvo įtraukti ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos bei Valstybės tarnybos departamento deleguoti atstovai. Kandidatai turėjo išlaikyti bendrųjų gebėjimų testą ir pasitikrinti vadovavimo gebėjimus. Laimėjusi konkursą pelnė aukščiausius balus.

Konkursą laimėjęs asmuo pareigas galės eiti, kai jo patikimumą patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad anksčiau NŽT vadovavo Daiva Gineikaitė, tačiau direktorė buvo pričiupta neblaivi prie vairo.

Tai, jog buvusi NŽT vadovė vairavo išgėrusi, prieš mėnesį pripažino Kauno apylinkės teismas, o D.Gineikaitė neapskundė šio sprendimo. Įtariant, kad tuometinė NŽT vadovė galėjo mėginti nuslėpti girtumą, tyrimą yra pradėjusi Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Ji teigia gavusi Valstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertų išvadas, kurios patvirtina įtarimus, kad buvo siekiama nuslėpti D.Gineikaitės girtumą. D.Gineikaitė jos prašymu buvo atleista iš NŽT vadovės pareigų.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-04-08 14:16:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar katą pasirodė nesupratingos ir nesitvarkančios ŽŪM darbas . Tokie vadovai gali dirbti tik remiami partinių suinteresuotų klanų. LR genprokuroras nedaro jokių permainų ir išvadų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų