• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orai artimiausiomis dienomis bus permainingi, sako sinoptikas Naglis Šulija.

Orai artimiausiomis dienomis bus permainingi, sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Anot jo, žiūrint į prognozę nuobodu tikrai nebus.

Orai Europoje

Rytoj pietinėje ir centrinėje Europos dalyje orus lems aukšto slėgio sritis, kitur slėgis bus žemas.

Debesuotumas bus nevienodas. Saulėti orai bus žemyno pietuose, debesuota bus daugiausia šiaurėje.

Temperatūra keičiasi mažai – karšta bus pietuose ir rytuose, kitur vidutiniškai šilta ar net gaivu.

Romoje rytoj bus saulėta ir 30 laipsnių karščio, Barselonoje irgi sausa, saulėta ir 25 šilumos. Paryžiuje saulė pro debesis ir 24 laipsniai, Londone debesuota, nelis ir šils iki 21 šilumos. Berlyne irgi debesuota, nelis ir taip pat 21 laipsnis, Varšuvoje daug saulės ir 22 šilumos.

Orų prognozė Lietuvoje

Šiandien Lietuvoje buvo debesuoti su retais pragiedruliais orai, rytinėje šalies dalyje lijo.

„Artimiausią naktį daug kur palis neilgai trunkantis lietus, šį vakarą kur nors gali ir smarkokai. Diena bus debesuota, iš netvarkingai pasklidusių debesų daug kur palis. Perkūnija irgi galima.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje nusistovėjo vidutiniškai šilti orai. Artimiausią naktį atvės visur daugmaž vienodai, paryčiais bus apie 13–15 laipsnių šilumos. Rytoj oras šilti visai neskubės, įdienojus rytinėje šalies pusėje vyraus 20–22, vakarinėje pusėje – 18–20 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Kitaip tariant, orai bus drungni ir drėgni. Ir naktį, ir dieną daug kur palis, naktį kiek smarkiau, dieną dažniausiai lietus bus menkesnis, bet perkūnija vis tiek galima ir naktį, ir dieną. Naktį oras atvės iki 13–15, dieną rytinėje šalies pusėje šils iki 20–22, vakarinėje 18–20 laipsnių šilumos“, – sako N. Šulija.

Šeštadienį vietomis palis. Tos vietos bus daugiausia pajūryje ir šiaurės vakaruose. Kitur tikimybė menka. Naktį atvės iki 11–13, prie jūros bus 15–17, dieną šils iki 25–28 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

„Sekmadienio naktį lietaus nenumatoma, bet ryte lietus prasidės prie jūros. Vėliau lietaus, vietomis smarkaus, su perkūnija, debesys nukeliaus per visą šalį ir kurį laiką lis visur. Naktis šilta, atvės iki 18–20 laipsnių, dieną rytinėje šalies pusėje prieš lietų dar spės įkaisti iki 28–30 laipsnių, bet vakarinėje dalyje iš karto bus gerokai vėsiau.

Ką gi, orai bus permainingi ir įvairūs, tačiau tikrai nenuobodūs. Planuojant savaitgalį į prognozes atsižvelgti tikrai pravers“, – sako sinoptikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų