Orai nesubjurs: džiaugsimės rudeniška šiluma

Šiuo metu formuojasi ilga, nuo Iberijos pusiasalio per centrinę Europą, Baltijos šalis iki pat Karelijos nutįsusi aukštesnio slėgio sritis. Rytoj ji lems ramius ir gana gražius orus, o ciklonai su jų lietumi liks išstumdyti į šonus. Orai Lietuvoje irgi bus ramūs ir gražūs, vėjuotasis ciklonas priartės tik poryt.

Šiandien orai buvo debesuoti, vietomis palijo. Artimiausią naktį vyraus debesuoti orai, išvysti pragiedrėjimų tikriausiai nepasiseks. Vietomis lis, tačiau lietaus debesys pamažu slinks į pietus ir sklaidysis. Dėl drėgmės pertekliaus daug kur suboluos rūkas, šiaurėje galimos ir šalnos.

Rytoj numatomi labai ramūs orai. Debesys bus menki, vakarinėje šalies dalyje ir pragiedrėjimų bei saulės gali būti, tačiau rytuose truputį palynos iš pavienių debesų. Dažnai tai bus net ne lietus, o dulksna.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai gražės. Naktis dar debesuota, bet vakaruose jau atsiras ir pragiedrėjimų. Daug kur palis, vietomis suboluos rūkas, šiaurėje galimos šalnos. Diena rami, šviesi, šiaurinių krypčių vėjas silpnas. Palynos ar dulksna kris kai kur šalies rytuose. Žemiausia temperatūra naktį 6 – 8, šiaurėje 4 – 6 šilumos, vietomis šalnos, dieną 9 – 11, šiaurėje apie 8 šilumos“ – sako N. Šulija. 

Sekmadienį lietaus tikimybė menka, bet kur nors gali pasirodyti menkutė dulksna. Debesys ploni, bus ir pragiedrulių, diena šviesi. Naktį vyraus 5 – 7, prie jūros 8 šilumos, dirvos paviršiuje kai kur šalnos, dieną šils iki 9 – 11 laipsnių šilumos.

Pirmadienį smarkiai sustiprės pietinių krypčių vėjas. Lietus pasieks vakarinius šalies rajonus, kitur dar nepasirodys. Oro temperatūra išliks panaši – naktį vyraus 5 – 7 laipsniai, kai kur gali būti šalnų, dieną vyraus 10 – 12 laipsnių šilumos.

„Ką gi, mėnesių sandūra visai nebloga: vyraus gražūs orai, lietaus mažai, bus gana šilta – vien geros žinios“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų