Orai atvės: savaitės pabaigoje sulauksime ir plikledžio

Orams Europoje dabar svarbiausia aukšto slėgio sritis, kurios centras rytoj atsidurs ties Karpatų kalnais. Ji verčia vėjuotus ir drėgnus ciklonus keliauti per Skandinaviją, taip pat per Prancūziją Baltijos link nukreipia šiltus orus nuo Viduržemio jūros. Dėl to artimiausiomis dienomis tikrai nesušalsime.

Šiandien rytas Lietuvoje daug kur buvo gražus, saulėtas, bet vėliau visur dangų aptraukė lietingi debesys. Artimiausią naktį didelės įvairovės nebus – dangus apniukęs, kartosis lietus. Retesnis ir menkesnis jis bus šalies pietuose, kitur lis vos ne nuolat. Daug kur suboluos tirštas rūkas.

Rytoj dangų dengs vientisa debesų marška, pragiedrulių nebus. Naktį pakibęs rūkas ne visur išsisklaidys ir dieną. Tačiau lietus liausis – iš pradžių jis nurims pajūryje, Žemaitijoje, vakarop nustos lašnoti ir kitur.

„Kitaip tariant, laukia dar viena drungna drėgna para. Naktį vis kartosis lietus. Kiek menkesnis, retesnis jis bus šalies pietuose. Daug kur pakibs tirštas rūkas, kuris šalies rytuose nesisklaidys ir dieną. Lietus dieną pamažu liausis – iš pradžių šalies vakaruose, vėliau ir kitur. Oras naktį atvės iki 5 – 7, prie jūros iki 9 laipsnių, dieną vėl bus apie 5 – 7, prie jūros 9 – 10 laipsnių šilumos“,  – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienio naktį kritulių tikimybė menka, tačiau daug kur gali sublizgėti plikledis, dieną vietomis palynos. Naktį bus nuo 3 šilumos šiaurėje ir rytuose iki 2 šalčio pietuose ir pietvakariuose – ten plikledis ir tikėtinas. Dieną šils iki 5 – 7, prie jūros 9 – 10 laipsnių šilumos. Penktadienio naktį palis visur, dieną jau tik vietomis. Naktį vyraus 1 – 3, dieną 6 – 8 laipsniai šilumos. Savaitgalį orai bus dar vėsesni, sulauksime ir mišrių kritulių.


Rašyti komentarą...
V
ValentinKarosas
2020-11-25 00:39:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
As ejau pas Sulija pasimyleti, kaip dejausi su barzda ant asfalto. perdaug alaus prigeriau. Jusu istikimas Sernas ValentinasKarosas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų