Seimo opozicinių frakcijų lyderiai kreipėsi į valdančiųjų frakcijų Seimo narius, norėdami sužinoti, ar juos tenkino teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus bei užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio pateikti paaiškinimai, kokiomis aplinkybėmis Baltarusijos Respublikos valdžios institucijoms buvo suteikti duomenys apie laisvės gynėją Alesį Beliackį, ir ar, jų nuomone, šie ministrai tinkami toliau eiti savo pareigas.

Opozicijos lyderiai ketina siūlyti rengti interpeliacijas šiems ministrams, todėl kartu teiraujasi, ar valdantieji jas paremtų.

„Šią savaitę teisingumo ministras R. Šimašius bei užsienio reikalų ministras A. Ažubalis buvo pakviesti į Seimą atsakyti į mūsų pateiktus klausimus dėl žmogaus teisių gynėjo A. Beliackio duomenų perdavimo Baltarusijai, kuriais remiantis A. Beliackis buvo suimtas ir apkaltintas mokesčių slėpimu. Ministrų pateikti paaiškinimai mūsų netenkino, nes A. Beliackis dėl Lietuvos pareigūnų aplaidumo, perduodant duomenis apie jį, buvo sulaikytas ir iki šiol yra kalinamas, o už tai atsakingi ministrai neįžvelgia ne tik savo asmeninės kaltės, bet ir pavaldinių atsakomybės. Manome, kad už tokį neatsakingumą ministrai turi trauktis iš einamų pareigų. Norint atstatydinti ministrus, reikia, kad tam pritartų dauguma Seimo narių. Būtent todėl mes kreipiamės į pozicines frakcijas. Tikimės, kad valdantieji, vadovaudamiesi teisingumo principu, mums pritars ir palaikys mūsų siūlymus“, - teigė opozicijos lyderis, Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Valentinas Mazuronis.Rašyti komentarą...
L
LIBCENTRISTAS
2011-09-29 14:53:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
PALAIKAU STIOPKOS ATSTATYDINIMA
Atsakyti
0

L
LIBCENTRISTAS
2011-09-29 14:53:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
PALAIKAU STIOPKOS ATSTATYDINIMA
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų